ДонецькЗагальні збори Світового конгресу українців відбудуться в Донецьку 20-21 серпня 2007 р. 

Річні наради Ради Директорів СКУ відбудуться 20-21 серпня ц.р. в м. Донецьк, у готелі "Київ." Намічена програма включає урочистості перед пам'ятником Тараса Шеченка та пам'ятною дошкою на честь Василя Стуса. Крім урочистостей, зложення вінків, виступів тощо, відбудуться пресові конференції (на початку нарад та на завершення), а також зустріч з широкою громадськістю Донецька на кінець першого дня нарад. Будуть виголошені привітання від Президента та Міністра закордонних справ України, від голови міської ради Донецька та Донецької обласної державної адміністрації, а також від різних суспільно-громадських установ в Україні, між ними - від Української Всесвітньої Координаційної Ради.

Ділова програма передбачає інформативні доповіді представників майже 40 країн української діяспори - від Австралії до Узбекистану, з 5 континентів світу, втому числі й з Азії та Африки. На сьогодні майже 20 країн повідомили про свою участь.

Присутині також вислухають звіти рад і комісій СКУ (Комісії Людських і Громадянський Прав - захист українців у таких країнах, як Російська Федерація, ліквідація наслідків акції "Вісла", захист української мови і культури в південних і східних областях України; Світової Координаційної Виховно-Освітної Ради - українська освіта в діяспорних школах; Світової Ради Суспільної Служби - взаємнадопомога; тощо) та Президента і інших представників виконавчої влади (Екзекутивного комітету) СКУ. У програмі намічено окремі точки: обговорення відзначення 75-ої річниці Голодомору, призначення дати і місця наступного ІХ Конґресу СКУ передбаченого на 2008 рік, Статутові зміни та прийняття нових членів постійно зростаючої української Діяспори.

За дальшими усучасненими інформаціями можна звертатися на телефон (416) 323-3020 чи електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Торонто-Нью Йорк

5 липня 2007 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка