Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра закордонних справ України Юрій КостенкоВідбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та Світовим Конгресом Українців

30 липня ц.р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та Світовим Конгресом Українців. Документ підписали Голова Міжвідомчої координаційної ради з питань забезпечення розвитку зв’язків із закордонними українцями, тимчасово виконуючий обов’язки Міністра закордонних справ України Юрій Костенко та Генеральний секретар Світового Конгресу Українців Стефан Романів.

Меморандум укладено з  метою посилення взаємодії Української держави із закордонними українськими громадами, спрямованої на підтримку закордонних українців, їхньої національно-культурної ідентичності, задоволення освітніх та інформаційних потреб, а також використання можливостей закордонних українців для підтримки та просування інтересів України у світі.

Документ передбачає поглиблення співробітництва із забезпечення захисту інтересів закордонних українців у державах світу, підвищення позитивного міжнародного іміджу України, збереження та популяризації української мови в діаспорі та в Україні, визнання  Голодомору  1932-1933 рр.  в  Україні  геноцидом  українського народу, сприяння в реалізації європейських та євроатлантичних прагнень України

http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/news/detail/26449.htm

Стефан Романів (зліва) і Юрій Костенко.

Міністерство закордонних справ України.

На світлинах: Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра закордонних справ України Юрій Костенко. Стефан Романів (зліва) і Юрій Костенко. Міністерство закордонних справ України.

30 липня 2009 року

http://ukrainianworldcongress.org/what's_new/index_ua.html

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка