Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Кнут Воллебек
Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Кнут Воллебек

Повідомлення КЛГП про зустріч Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин із представниками урядів Росії та України

Комісія людських та громадянських прав (КЛГП) Світового Конгресу Українців повідомляє українську громаду Росії про те що у листопаді в Гаазі (Нідерланди) відбудеться зустріч Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Кнута Воллебека із представниками урядів Росії та України. (Детальніша інформація представлена нижче в повідомленні агенції Інтерфакс).

КЛГП зацікавлена у тому щоб представник від Об'єднання українців Росії (ОУР) прийняв участь у цій зустрічі і мав змогу особисто повідомити Верховному комісару ОБСЄ у справах національних меншин про стан забезпечення національних потреб української громади у Росії. На жаль в нинішніх політичних умовах важко розраховувати на те, що міністерство освіти України на чолі з відомим українофобом Дмитром Табачником зможе об’єктивно представити ситуацію українців у Росії.

У свою чергу усім неупередженим спостерігачам добре відомий дисбаланс у задоволенні національно-культурних потреб українців у Росії і росіян в Україні.

КЛГП готова надати як організаційну, так і матеріальну допомогу для підтримки візиту представника української громади в Гаагу.

В нинішній момент ми безрезультатно намагалися зконтактуватися в Москві із співголовою ОУР Валерієм Семененком для обговорення цього проекту. Оскільки часу залишається обмаль, ми публічно пропонуємо членам Ради ОУР, готовим терміново оформити візу в Нідерланди, зконтактуватися із КЛГП за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для конкретної розмови про участь в зустрічі з Верховним комісаром ОБСЄ. Сподіваємося на вашу реакцію і плідну співпрацю!

Василь КОЛОМАЦЬКИЙ

голова Комітету КЛГП у справах української громади в Росії.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Торонто

Додаток:

Повідомлення агенції Інтерфакс

Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Кнут Воллебек заявив що він буде мати зустріч з представниками урядів України і Росії, а також з відповідними експертами а Гаазі в листопаді цього року щоб розглянути результати дослідження, проведеного ОБСЄ в Росії та Україні про стан освіти етнічних українців, шо проживають у Росії, та етнічних росіян в Україні.

"Ми маємо результати дослідження і ми пропонуємо зустріч експертів і урядових представників Росії та України в Гаазі щоб обговорити ці результати", сказав він репортерам в п’ятницю після зустрічі з головою Верховної Ради Криму Володимиром Константіновим.

Згідно слів Воллебека він проінформував Константінова про цю ініціативу під час зустрічі.

Як очікується замісники міністрів освіти України та Росії будуть представляти свої уряди на цих зустрічах.

(Переклад з англійської В.Коломацького)

Симферопіль, 20 вересня. Інтерфакс.

Від Редакції:

На момент публікації спів-голова ОУР Валерій Семененко повернувся із України, і КЛГП мала змогу зконтактуватися із ним.

На світлині: Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Кнут Воллебек

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка