Сергій Касянчук, Директор Представництва СКУ в Україні
У лютому 2015 р. Представництво СКУ в Україні очолив його новопризначений Директор Сергій Касянчук

Основна діяльність Представництва СКУ в Україні в лютому 2015 р. була спрямована на налагодження тісної співпраці СКУ з Україною на різних рівнях урядових та неурядових інституцій для ефективного використання допомоги діаспори та західних країн у цей скрутний для України час. Разом з членами Проводу СКУ Директор Представництва взяв участь у всіх офіційних зустрічах з владними структурами України, релігійними провідниками та представниками громадянського суспільства, головною темою яких було ознайомлення з реальною поточною ситуацією та розвиток безпосередньої координації співробітництва СКУ з різними українськими партнерами. За результатами зустрічей почалася щоденна робота по розробці та виконанню конкретних проектів та програм згідно домовленостей та у відповідності до нагальних потреб країни. Також директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук взяв активну участь в Установчому засіданні Цільової команди Програми популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, створеної розпорядженням Глави Адміністрації Президента 26 лютого 2015 р. Він став членом Ради міжнаціональної злагоди при Кабінеті Міністрів України та ряду інших робочих груп щодо міжнародних відносин України та співпраці з діаспорою.
Додаткова інформація:
http://www.unian.ua/society/1028158-golovoyu-predstavnitstva-svitovogo-kongresu-ukrajintsiv-v-ukrajini-priznacheno-kasyanchuka.html
http://vidia.org/2015/32308
http://kapelanstvo.org.ua/dyyakon-sergij-kasyanchuk-zavitav-do-departamentu-vijskovogo-kapelanstva/
http://razommedia.com/kasyanchuk/

На світлинах: Сергій Касянчук, Директор Представництва СКУ в Україні. Під час Богослужіння. Сергій Касянчук завітав до Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка