Емблема СКУ

Світовий Конґрес Українців (СКУ) працює над створенням групи добровольців, які кваліфікуються на перекладі медійної інформації та досліджень з української та російської мов на англійську мову

Оскільки зараз посилюється кампанія Російської Федерації з дискредитації України та її боротьби за збереження свого суверенітету і територіальної цілісності, збільшується необхідність у більш точній і достовірній інформації англійською мовою. Тому СКУ закликає зацікавлених кваліфікованих перекладачів, які хочуть добровільно присвятити свій час час і вміння, приєднатися до цієї праці. Перекладачі будуть працювати безпосередньо з засобами масової інформації та аналітичними центрами, що потребують їхніх послуг.

Зацікавлені добровольці можуть зареєструватися, вказати сферу спеціалізації та завантажити своє резюме безпосередньо на веб-сайті СКУ.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 34 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., СКУ був визнаний у 2003 р. неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

Джерело: http://www.ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1269

Додаткова інформація:http://www.ukrainianworldcongress.org/volunteers.php/lang/ua

 

На світлинах: Емблема СКУ. Учасники Х Світового Конгресу Українців, Львів, 2013 рік. Перший Світовий Конгрес Вільних Українців Світу у Ню Йорку, США, 1967 рік. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка