Світовий Конґрес Українців (СКУ) набув статусу учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи з 28 серпня 2018 року

Міжнародні неурядові організації зі статусом учасника формують Конференцію Міжнародних неурядових організацій. Ця Конференція представляє громадянське суспільство в Раді Європи та працює над просуванням представницької демократії. Крім проведення двох щорічних сесій, вона організовує заходи, пов’язані з пріоритетами Ради Європи.

Рада Європи надає статус учасника, визнаючи той факт, що незалежні неурядові організації є необхідним компонентом кожного демократичного суспільства, яке гарантує свободу вираження поглядів та об’єднання. Для Конференції Міжнародних неурядових організацій статус учасника відкриває шлях до ініціювання консультацій на теми спільного зацікавлення між міжнародними неурядовими організаціями та органами Ради Європи, а саме Комітетом Міністрів і його допоміжними органами, Парламентською асамблеєю та Конгресом місцевих і регіональних влад Європи.

Статус учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи, якого набув Світовий Конґрес Українців, дозволить йому більш ефективно продовжувати просування і захист фундаментальних свобод і основних людських прав.

“Світовий Конґрес Українців буде робити все можливе для виконання обов’язків статусу учасника, позитивного сприяння діяльності Конференції Міжнародних неурядових організацій і Ради Європи  та для просування демократичних цінностей,” – заявила директор представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі (Бельгія) Марина Ярошевич.

Рада Європи – міжнародна організація, яка сприяє співпраці між своїми членами, країнами Європи, в галузі стандартів права, прав людини, демократичного розвитку, законності та культурної взаємодії. Повна назва: Рада Європи, абревіатура РЄ. Організація створена 5 травня 1949 року. Нараховує 41 європейську державу. Штаб-квартира організації знаходиться у Страсбурзі (Франція).

Завдання Ради Європи. Захист і просування ідеалів та принципів, які відповідають соціальному та економічному прогресу. Проведення спільних дій в економічній, соціальній, культурній, науковій, юридичній та адміністративній сферах. Кінцева мета – побудова Європи без кордонів.

Джерело


На світлинах: Ювілейний логотип СКУ. Керівник офіційного представництва СКУ у Брюсселі Марина Ярошевич. Зала пленарних засідань Палацу Європи у Страсбурзі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка