Повідомляємо українську громадськість в діяспорі та Україні, а зокрема делегатів та гостей 8 Світового Конґресу Українців, що з незалежних від нас причин 8 Світовий Конґрес Українців відбудеться 18-21 серпня цього року, але не в "Українському Домі", як було зазначено раніше, а в Будинку вчителя (колишній будинок Центральної Ради) по вулиці Володимирській 57, Київ, Україна.

29 липня ми отримали листа від Державного управління справами національного комплексу Експоцентру України, в якому сказано: "В Палаці мистецтв "Український Дім"... починаються роботи з ремонту та реконструкції декількох поверхів будівлі... Враховуючи ці обставини, роботи по підготовці заходу ускладнюються, а проведення Світового Конґресу Українців...стає неможливим..." Повідомляємо, що між СКУ та "Українським домом" підписаний договір, за яким СКУ виплатив половину суми контракту. Однак, старання відмінити це рішення впродовж одного тижня були безуспішними. "Український Дім" підпорядкований Держадміністрації Президента України.

Повний перебіг Конґресу від з'їздів рад та комісій, пленарних сесій та круглі столи відбуватимуться у Будинку вчителя. Просимо вибачити за ускладнення!

За Світовий Конґрес Українців

Аскольд Лозинський Марійка Шкамбара

Президент Голова Оргкомітету Конґресу

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка