СКУ ЗАКЛИКАЄ ВІДКРИВАТИ ДОДАТКОВІ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

СКУ ЗАКЛИКАЄ ВІДКРИВАТИ ДОДАТКОВІ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

Додатково до зусиль, щоб заохотити виборців поза межами України брати участь у президентських виборах, СКУ видав звернення до громадян України, які проживають компактно поза її межами і віддалені від традиційних виборчих дільниць (напр. українські дипломатичні установи), щоб вони домагалися відкриття додаткових виборчих дільниць у їхніх місцях проживання. Коли СКУ отримає списки осіб (щонайменше 300 осіб на списку), які хочуть голосувати в даній місцевості, ці списки будуть передані до Міністерства Закордонних Справ України і до Центральної Виборчої Комісії з проханням відкрити додаткові виборчі дільниці в цих місцевостях. Щоб цю справу можна було відповідно полагодити з МЗС і з ЦВК, нам потрібно отримати вищезгадані списки не пізніше як 15 вересня ц.р.

В додаток до вищезгаданого звернення, СКУ також написав лист до міністра К. Грищенка. В листі СКУ запропонував міністрові видати доручення консульським чиновникам, щоб вони доповнили списки виборців, які передали Міністерству Закордонних Справ 1 липня ц.р. До цих списків вони повинні додати всіх українських громадян, які проживають за межами України і які звернуться до них (особисто, листом, по факсу, або через е-пошту) з проханням додати їхні імена до списку виборців. Були дві причини, що СКУ звернувся до міністра Грищенка у цій справі. Перше: списки виборців, які склали (незгідно з законом) консульські установи – неповні (на списках тільки ті особи, які є на постійному обліку); друге: немає підстави сподіватися, що люди, які проживають тисячі миль від найближчої дипломатичної установи поїдуть туди голосувати, щоб тільки заманіфестувати своє бажання взяти участь у виборах.

 

ПОЗДОРОВЛЕННЯ ОЛІМПІЙСЬКИМ ЧЕМПІОНАМ УКРАЇНИ

СКУ переслав поздоровлення всім українським медалістам ХХVІІІ Олімпійських Ігор. Офіційні листи були переслані окремо кожному медалісту через Національний Олімпійський Комітет України. В листах СКУ передав найкращі побажання і наголосив на велике почуття національної гордості, яке пережили близько двадцять мільйонів українців діяспори в результаті досягнень цих надзвичайних атлетів. Нижче подаємо повний список усіх українських медалістів Олімпійських Ігор 2004 року.

Золоті медалісти:

Ельбрус Тедеєв – боротьба вільна, до 66 кг

Валерій Гончаров – спортивна гімнастика

Юрій Нікітін – стрибки на батуті

Юрій Білоног – легка атлетика, штовхання ядра

Олена Костевич – стрільба з пневматичного пістолета, 10 м

Яна Клочкова – плавання, 200 м, комплексом

Яна Клочкова – плавання, 400 м, комплексом

Наталя Скакун – важка атлетика, вага до 63 кг

Ірина Мельник – боротьба вільна, вага 48 кг

Срібні медалісти:

Ігор Разорьонов – важка атлетика, категорія до 105 кг

Родіон Лука/Георгій Леончук – вітрильництво, клас “49еr

Олена Красовська – легка атлетика, 100 м з бар’єрами

Роман Гонтюк – дзюдо, вага до 81 кг

Руслана Таран/Ганна Калініна/Світлана Матеушева – вітрильництво, “Інглінг“

Бронзові медалісти:

Ганна Безсонова – художня гімнастика

Інна Осипенко/Тетяна Семикіна/Ганна Балабанова/Олена Череватова – веслування на байдарках та каное, байдарка-четвірка, 500 м

Вікторія Стьопіна – легка атлетика, стрибки у висоту

Збірна: Анастасія Бородіна/Наталія Борисенко/Ганна Бурмистрова/Ірина Гончарова/Наталія Ляпіна/Галина Маркушевська/Олена Радченко/Оксана Райхел/Людмила Шевченко/Тетяна Шинкаренко/Ганна Сюкало/Олена Цигіста/Марина Вергилюк/Олена Яченко/Лариса Заспа – гандбол

Тетяна Терещук-Антіпова – легка атлетика, 400 м з бар’єрами

Дмитро Грачов/Віктор Рубан/Олександр Сердюк – стрільба з лука, командна першість

Владислав Третяк – фехтування, особиста першість, шабля

Сергій Грін/Сергій Білушенко/Олег Ликов/Леонід Шапошніков – академічне веслування. четвірка

Андрій Сердінов – плавання, 100 м, баттерфляй

Україна зайняла дванадцяте місце за кількістю здобутих золотих медалей і за загальною кількістю нагород.

 

НАПЕРЕДОДНІ КОНҐРЕСІВ УКРАЇНСЬКИХ КРАЙОВИХ ЦЕНТРАЛЬНИХ РЕПРЕЗЕНТАЦІЙ

Протягом наступних чотирьох тижнів проходитимуть Конґреси наших двох найважливіших крайових центральних репрезентацій, а саме Українського Конґресового Комітету Америки і Конґресу Українців Канади. ХІХ Конґрес УККА проходитиме 24-26 вересня ц.р. у Філядельфії а ХХІ Конґрес КУК – 1-3 жовтня ц.р. у Вінніпеґу. Зацікавлених брати участь у нарадах цих Конґресів просимо звертатись до бюра УККА за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном:   (212) 228-6840, або до бюра КУК за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (514) 878-4842.

 

ПОТРІБНІ ФОНДИ НА ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ “УКРАЇНА В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ“ НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ

В березневому випуску Обіжника СКУ, ми писали:

Українсько Канадський Дослідчо Документаційний Центр звернувся до СКУ, щоб розповсюдити інформацію про найновіший фільм під заголовком: Між Гітлером та Сталіном: Україна в Другій Світовій Війні, нерозказана повість. Текст документального фільму читає актор нагороджений Оскаром – Джек Палянс, директор фільму – Славко Новицький описує трагедію українського народу під час вищезгаданої війни. Копії фільму для перегляду можна придбати в УКДДЦ з умовою, що 50% всього прибутку буде повернено до УКДДЦ  для майбутніх витрат, таких як випуск української версії цього документального фільму. Всіх зацікавлених просимо звертатися до УКДДЦ за адресою: 620 Spadina Avenue, Toronto, Ontario, M5S 2H4, Tel.: (416) 966-1819, Fax: (416) 966-1820, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зараз УКДДЦ працює над перекладом тексту фільму на українську мову з метою його широкого розповсюдження в Україні. Кошт перекладу передбачається на $25,000 кан. Ми закликаємо наші складові організації і їхнє членство фінансово підтримати цей захід. Нам потрібно надати особливого значення широкому розповсюдженню цього фільму по всій Україні. На жаль, багато людей в Україні ще й сьогодні не обізнані з трагічною історією свого народу. Пожертви просимо складати на вищеподану адресу.

 

АНТОЛОГІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ БУВШОЇ ЮГОСЛАВІЇ

Наша складова організація “Просвіта“ з Нового Саду (Сербія) поінформувала нас, що робляться заходи для видання антології української літератури українських письменників, які проживають або проживали в Сербії, Боснії, Хорватії і Словенії. У виданні цієї Антології допомагає Канадська Асоціяція Українців з бувшої Югославії. Якби хтось був зацікавлений долучитися до фінансової підтримки цього видання, або мав додаткові матеріяли до нього – просимо увійти в контакт з Мирославом Гочаком за е-поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка