У привітанні, підписаному Президентом СКУ Аскольдом Лозинським та Генеральним Секретарем СКУ Віктором Педенком, говориться: “Екзекутива Світового Конґресу Українців сердечно вітає Вас і Ваш ІV Конґрес Об’єднання Українців Росії та бажає успіхів у його проведенні, плідних рішень та вибору нових керівних органів провідної громадської надбудови і репрезентації українців у Російській Федерації.

IV Конґрес Об’єднання Українців Росії є важливою подією, бо дає можливість зробити підсумки проробленої праці, а також скласти плян діяльности на майбутнє задля подальшої успішної праці Вашої організації.В ці урочисті для Вас дні ми хочемо висловити признання та подяку за Вашу успішну працю на користь української спільноти у Російській Федерації та для добра нашої Батьківшини – України.

Ваш Конґрес відбувається після бурхливих історичних подій в Україні – Помаранчевої Революції. Ми, всі українці, розсіяні по цілому світі поза межами Батьківщини, молились Всевишньому, щоб Він об’єднав наших братів і сестер в Україні та подав їм натхнення і відвагу обрати гідного Главу Держави. І Бог вислухав нас, ми об’єдналися і провели демократичні вибори в Україні.

Екзекутива СКУ закликає все Ваше членство надалі служити своїй громаді, відстоювати та захищати її інтереси, а також активно допомагати СКУ у виконані його завдань для благополуччя Вашої організації та для процвітання України і бажає, щоб це відбувалося з'єднаними зусиллями всієї українсько-російської громади.

Ще раз вітаємо делеґатів Конґресу та бажаємо миролюбних і позитивних нарад в реалізації плянів розбудови і закріплення української державности та для добра української спільноти в діяспорі.

Щасти Вам Боже!”

* * *

Чергові IV Конґрес Об’єднання українців Росії та ІІІ З’їзд Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії” – головні форуми обох існуючих федеральних українських громадських організацій Російської Федерації відбудуться у Москві 9-10 квітня.

У форумах візьмуть участь делегати від 80 реґіональних українських організацій Росії, а також гості, зокрема з України та інших країн світу.

На конґресі та з’їзді буде розглянуто звіти керівних органів ОУР, ФНКА “Українці Росії”, програми діяльності на наступний період, внесено зміни та доповнення до статутів організацій, обрано новий склад рад та ревізійних комісій.

Особливу увагу передбачається приділити питанням взаємодії з органами федеральної та реґіональної влади Росії у справі відстоювання прав українців у царині задоволення їхніх національно-культурних потреб, розробки федеральної програми підтримки української культури, розвитку російсько-українських відносин.

Українці Росії вирішуватимуть також, чим вони могли б допомогти у розбудові дійсно вільної, незалежної України, де щойно перемогла народна Помаранчева революція; у той же час вони очікують, що Українська держава тепер дійсно піклуватиметься про своїх синів і дочок. У цьому зв’язку планується прийняти звернення до Президента України Віктора Ющенка.

* * *

Заявки на акредитацію журналістів на Конґрес та З’їзд просимо надсилати по факсу: +7 095 290-5114, +7 095 291-7070 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Довідки за тел.: +7 095 737-8834, +7 095 290-5114.

* * *

До уваги членів українських громад Росії. Всі бажаючі бути гостями Конґресу мають звернутися до керівників реґіональних українських організацій та отримати запрошення.

29 березня 2005 р.

Об’єднана прес-служба Федеральної національно-культурної

автономії “Українці Росії”, Об’єднання українців Росії та

Бібліотеки української літератури в Москві

Контакти (керівник служби Юрій Кононенко):

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. +7 095 737-8834

Тел./факс +7 095 290-5114, +7 095 118-9192

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка