Прапорці Росії і УкраїниДо законослухняних заробітчан з України не мають застосовуватись жодні санкції 

19 березня ц.р. у Федеральній міграційній службі Російської Федерації (м. Москва) відбувся другий раунд українсько-російських переговорів з міграційної проблематики. Проведення переговорів було обумовлене необхідністю додаткового відпрацювання чітких механізмів практичної реалізації домовленостей щодо безреєстраційного, до 90 днів, перебування українських громадян в Росії, у розрізі набуття чинності 15 січня новим законодавством РФ у міграційній сфері та його відповідності двостороннім угодам про взаємні поїздки громадян.

До складу української делегації, яку очолював Директор департаменту консульської служби МЗС Борис Базилевський, увійшли відповідальні представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, МЗС, МВС, АДПС, дипломати Посольства України в РФ. Делегацію російської сторони, до складу якої входили представники ФМС та МЗС РФ, очолював Директор ФМС Костянтин Ромодановський.

Під час переговорів, що пройшли у предметній та конструктивній атмосфері, російська сторона підтвердила що, на підставі останніх циркулярних вказівок ФСБ та МВС РФ, до громадян України не мають застосовуватись жодні санкції у випадках нереєстрації (непостановки на міграційний облік) у компетентних органах РФ за місцем їхнього тимчасового перебування на території Росії (якщо вони приїхали не з метою працевлаштування), за умови, що термін такого перебування не перевищує 90 днів з моменту в’їзду на територію цієї держави та за наявності в українських громадян міграційної картки з позначкою органів прикордонного контролю, проставленої при в’їзді на територію РФ.

Водночас, з метою чіткого правового врегулювання даної проблематики, українська сторона запропонувала внести доповнення до чинної Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України та Російської Федерації від 16.01.1997 та Протоколу до неї, передавши проект відповідного двостороннього документа.

Домовлено, що російська сторона опрацює даний проект на внутрішньодержавному рівні та за результатами повідомить українську сторону.

http://ukremb.ru/news/224

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка