Павлодарське товариство імені Т.Шевченка в Казахстані  провело флешмоб на честь свята Української Вишиванки

Вперше за багато років із за суб’єктивно – об’єктивних обставин не вдалося 12 травня вшанувати свято - День Матері, а 16 травня – прохолодна погода, температура +6, північний вітер унеможливили провести флешмоб в честь свята Української Вишиванки.

Але, як говорять, краще пізно, ніж ніколи. А уже 17 травня творчий колектив Павлодарського Товариства української культури ім. Т. Г. Шевченка виїхав до села Розовки (50 км від обласного центру) з літературно-музичною програмою, «Живемо в сім’ї єдиній».

 

Стосовно вишиванок, павлодарці по-доброму заздрять активістам громади за їхні колоритні вишивки і взагалі сценічні українські костюми, якими в широкому асортименті забезпечені діти, молодь, дорослі.
З появою в обласному центрі швейного салону «Просто Марія», який відкрила українка Лариса Видріна, ентузіасти української громади разом з дизайнерами і модельєрами салону, розробили чимало зразків стилістичного одягу.

Але незважаючи, що українське Товариство функціонує 26 років, його активісти одягають вишиванки і взагалі національні строї лише під час проведення свят.

Але в побуті практично ніхто їх не одягає. Хіба що сім’я настоятеля УГКЦ Святих апостолів Петра і Павла о. Ярослава Головчука, членів громади Андрія Лозинського, Дениса Богдана.
Мешканці Розовки, а їх прийшло на зустріч з українськими самодіяльними митцями більше 200 чоловік, вдячно аплодували кожному сценічному номеру. А по завершенню зустрічі зробили колективне фото.

Михайло Парипса


На світлинах:

  • Михайло Парипса, голова Павлодарського обласного товариства української культури ім. Т. Г. Шевченка
  • Творчий колектив Павлодарського Товариства української культури ім. Т. Г. Шевченка
  • Глядацька зала у Розовці гучно аплодувала кожному концертному виступу українців
  • Колективне фoто на згадку

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка