Інтернет-конференція під такою назвою на протязі року буде узагальнювати досвід застосування на заняттях з літератури у середніх і вищих школах України і Російської Федерації посібника "Слобожанська хвиля"

Донецьке  відділення Центру гуманітарної освіти НАН України, Донецька філія Товариства "Україна-Світ",  Лабораторія підручників і посібників Донецького українського культурологічного центру повідомляють , що з 15 листопада 2005 р. по 15 листопада 2006 р. проходить Інтернет-конференція "Творчість письменників-слобожан і вивчення їхньої спадщини у середній і вищій школі"

Мета Інтернет-конференції:

активізація дослідницьких студій над творчою спадщиною письменників-слобожан; вироблення оптимальної методики вивчення творчості письменників-слобожан у середніх школах та вищих навчальних закладах Слобідського регіону в Україні та у РФ;

зיясування ролі і значення української тематики  у творчості російських письменників-слобожан;

узагальнення досвіду застосування на заняттях з  літератури у середніх і вищих школах України і Російської Федерації посібника "Слобожанська хвиля" (Донецьк: Східний видавничий дім, 2005 р.):

досвід застосування "Слобожанської хвилі" на уроках української і російської літератур на уроках літератури рідного краю та літературного краєзнавства, позакласного читання;

активізація пізнавальної діяльності школярів під час вивчення посібника "Слобожанська хвиля" засобами коипיютерних та інших технологій.

організація позакласної роботи за творчістю письменників-слобожан.

До участі в Інтерент-конференції запрошуються викладачі-філологи середніх шкіл і вищих навчальних закладів, краєзнаці, журналісти. За підсумками конференції буде видано збірник. Надсилати матеріали для участі в конференції можна, починаючи з 5 листопада 2005 року на  адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на дискеті за поштовою адресою:83004 Україна, м. Донецьк, , 1; а/с 1771.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Вимоги до оформлення матеріалу на Інтернет-конференцію:

1.Доповідь (до 9 стор. тексту у 1,5 інтервали 14 розміром шрифту Times New Roman MS Word.

2.Відомості про автора: прізвище, ім'я, по батькові, домашня адреса, е-mail, телефон, місце роботи, посада, наукове звання.

До участі у конференції допускаються матеріали, подані тільки в електронному форматі. Обов'язковим для авторів є наявність власної електронної адреси, на яку будуть надсилатися відгуки на представлену доповідьта рекомендації керіників конференції.

Матеріали конференції будуть розташовані на сайті: http://www.iatp.donetsk.ua/~ntsh та http://intellect.org.ua/

Редакційна колегія конференції:

Пасько І.Т., канд. філос. наук., проф., завідувач Донецького відділення Центру гуманітарної освіти НАН України;

Білецький В.С., доктор тех. наук, проф. Донецького національного технічного університету, голова Донецької філії Наукового тов-ва ім. Шевченка; голова Донецької філії Товариства "Україна-Світ";

Оліфіренко В.В., кандидат педагогічних наук, член НСПУ, завідуючий лабораторією підручників Донецького Українського культурологічного центру, заступник. голови Донецької філії Товариства "Україна-Світ";

Тесленко О.В., кандидат педагогічних наук, директор ЗОШ№104 м.Харкова;  

Кичигін В.П., кандидат філологічних наук, доцент кафедри рос. літ. Білгородського університету;

Оліфіренко С.М., учитель-методист вищої категорії, відмінник освіти України, заступник директора з навчально-виховної роботи Донецького міського ліцею "Меркурій";

Калашник В.С. - , доктор філологічних наук, завідувач кафедри української мови Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна , голова Харківського відділення Товариства "Україна-Світ".

Координатор конференції: Оліфіренко Вадим Володимирович (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Запрошуємо до співпраці!

Оргкомітет

Увага! Поняття "письменники-слобожани"-це не щось маленьке і далеке. Там , де є український клас, де викладається українське слово, обов'язково звертаються до творчості письменників-слобожан: Г.Сковороди, Г.Квітки-Основяненка, М. Петренка, В. Сосюри, Б. Грінченка,  М.Хвильового, І. Багряного,К.Буревія, Є. Плужника, Г. Михайличенка, Б. Антоненка-Давидовича, М. Йогансена, А. Дімарова, В. Голобородька та ін.

Звичайно, для конференції є дуже важливим зיясувати,  як на українській Слобожанщині(Луганщина, Донеччина, Харківщина, Сумщина), будь-де в українській діаспорі шанують і вивчають творчість письменників-земляків. А ще дуже важливо зיясувати як шанують і вивчають творчість письменників-слобожан на Північній Слобожанщині(Білгородська, Курська та Воронізька області РФ).

Такий досвід, звичайно збагатить  дослідження творчості письменників-слобожан. А також поглибить методику української літератури у середній і вищій школі.

Отже. Давайте активно обмінюватись здобутками! До співпраці на веб-сторінках нашої конференції!

Вадим ОЛІФІРЕНКО,

координатор конференції.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка