Генерал-лейтенанта Пола Винника призначено заступником голови штабу оборони Канади

16 липня ц.р. в Оттаві заступником голови штабу оборони Канади було призначено етнічного українця, генерал-лейтенанта Пола Винника. Це третя за рангом посада у ЗСК після голови штабу оборони, який є вищим офіцером, та генерал-губернатора Канади, який є головнокомандувачем канадських збройних сил.

Про це повідомляє прес-служба уряду Канади.

До підвищення генерал Винник протягом двох років командував сухопутними військами Канади, а ще раніше − очолював військову розвідку країни.

Пол є онуком українських емігрантів. Дід генерала походив з села Поздимир на Львівщині. За останні роки Винник кілька разів відвідував Україну, зокрема село своїх предків.

Як повідомляє Укрінформ, призначення Пола Винника заступником голови штабу оборони є найвищим досягненням українських канадців у Збройних силах Канади. Він також є єдиним українцем, що командував сухопутними військами країни. Водночас, щонайменше три члени української громади отримували найстарше генеральське звання у Канадських збройних силах.

Як відомо, інша канадійка українського походження Христя Фріланд очолює Міністерство закордонних справ Канади. Вона активно виступає за звільнення українського політв’язня Олега Сенцова.

Нагадаємо також, що у квітні стало відомо, що президент США Дональд Трамп хоче призначити в Держдеп політика з українським корінням Павлину Добрянську.

Етнічні українці, що обіймають важливі посади у країнах-партнерах Української держави – це золотий фонд, який сприятиме перемозі України у війні з Росією та становленню її як країни з розвиненою економікою, потужними збройними силами і демократичним суспільством.

За повідомленнями ЗМІ


На світлинах: Генерал-лейтенант Збройних сил Канади Пол Винник. Міністр закордонних справ Канади – етнічна українка Христя Фріланд. Політичний і державний діяч США українського походження Павлина Добрянська.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка