У Харкові презентували майданчик для обміну інформацією між представниками української молоді за кордоном

24 жовтня, у Харкові  презентували розроблений в рамках Міжнародного форуму «Місцева демократія: побудова довіри. Молодіжний вимір»
 «Бренд української молоді»,    який має об’єднати молодь України за кордоном,  розвивати і підтримувати її позитивний імідж у світі шляхом спільної комунікації і взаємної мотивації.

За словами одного з організаторів БУМ, голови  Молодіжної ради при Харківському міському голові, керівника «Офісу реформ Харкова» Михайла Лазарєва,  першочергова задача бренду - створення міжнародної комунікаційної платформи задля пошуку моделей інтеграції української молоді, яка отримали освіту та практичний досвід за кордоном,  в українські національні та міжнародні проекти з охопленням понад 10 млн. осіб і з великою кількістю послів бренду - близько 100 тис. осіб. Координуватиме  процес і вестиме  міжнародну комунікацію Dream team  - команда з числа представників різних міст. Серед основних  цінностей платформи Михайло Лазарєв назвав «єдність, творчість, місія бренду і патріотизм».

В презентації БУМ взяли участь представники Бюро з прав людини Нюрнберга (Німеччина), муніципалітету міста Ам'єн (Франція) - молодіжної столиці Європейського Союзу 2020 року, харківські студенти з інших країн, в т.  і з Росії, молоді люди, які поїхали вчитися або працювати за кордон, а також представники молодіжних рад Харкова, Дніпра та Одеси.

Українська молодь за кордоном може підтримувати «Бренд української молоді»  шляхом:

- популяризації української культури (вечори українського кіно, дні української культури, фестивалі української кухні тощо); 

- втілення в життя проектів, що можуть стосуватися України (наприклад, організувати конкурс короткометражних фільмів/відео української кіноіндустрії, фільмів/відео про Україну, її культуру та туристичні місця тощо, як для єднання українців закордоном, так і для ознайомлення іноземців з Україною);

- залучення іноземної молоді в українські проекти, а також через освітлювальну діяльність щодо того, як саме розвивається Україна, які демократичні процеси проходять в Україні, які інновації.

«Формуючи «Бренд української молоді», ми таким чином маємо бути гідними представниками України, амбасадорами та захисниками її інтересів, - йдеться в установчих документах БУМ. - Кожен з нас має зробити внесок в розвиток держави, в просування її інтересів. І нехай такий внесок буде здаватися незначним, але ми всі пам`ятаємо «ефект метелика», який твердить: незначний вплив на систему може мати великі та непередбачувані ефекти де-небудь в іншому місці та в інший час».

Контакти БУМ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Яна Щербань)

Наш кор.


На світлинах:

1. Логотип «Бренду української молоді»

2. Презентація БУМ під час Міжнародного форуму «Місцева демократія: побудова довіри. Молодіжне вимір». Харків, 24 жовтня 2019 р.

3. Маніфест «Бренду української молоді»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка