На адресу редакції «Кобзи» та всіх українців Росії надійшло вітання з прийдешніми святами від Інституту досліджень української діаспори ім. Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» за підписом директора цього закладу, професора Алли Атаманенко

Вельмишановне Панство!

Щиро вітаємо Вас та Ваші Родини зі Світлим Різдвом Христовим та Новим 2020 роком!

Це усіма нами з дитинства улюблені свята, наповнені світлом народження Господа, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла й надії.

 

Останні роки були дуже важкими для України. Україні нелегко і тепер, але ми віримо і щиро бажаємо, щоб Новий 2020 рік приніс для нас – українців у всьому світі, перемогу, мир та щастя, нові радісні зустрічі, взаєморозуміння, душевне тепло, здійснення мрій про світле майбутнє!

Від усієї душі зичу Вам у Новому році міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші найзаповітніші надії та прагнення, принесе достаток і добробут!

Віримо, що Господь у дивовижні Різдвяні Свята подарує Вам і Вашим близьким всіляких гараздів, смачну кутю, веселу коляду та натхнення творити і працювати на благо Української Держави та всього українського народу! Нехай нас об’єднує не лише почуття радості, але й наші славні традиції, любов та спільна праця на благо України!

Хай із першою Різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Божа ласка, здоров’я, добробут, радість та злагода!

Христос народився! Славімо Його!

Зі щирою повагою,

Алла Атаманенко, директор Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія»

На світлинах: Професор Алла Атаманенко. Святковий банер Інституту досліджень української діаспори Острозької академії. Вітальна Різдвяна листівка від колективу Інституту.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка