Заступник голови НКАУ РК Україна Олександр Павленко

Відбувся пленум правління національно-культурної автономії українців Республіки Комі «Україна»

28 грудня відбувся пленум правління НКАУ «Україна» в Республіці Комі, на якому були підведені підсумки діяльності автономії за період з грудня 2008-го по грудень 2009 року. Члени правління розповіли про виконання перейнятих на себе зобов'язаннях по напрямах діяльності. Робота велася по затвердженому перспективному плану на 2009-2012 роки.

Я, член правління НКАУ «Україна» Олександр Павленко доповів присутнім про організаційну роботу, що проводиться в автономії. Сергій Анцибор розповів про діяльність місцевих НКАУ. Микола Дідюк доповів про роботу, що проводилася, по налагодженню контактів з Світовим Конгресом українців і українськими товариствами в інших країнах світу. Розповів про результати своєї участі в щорічних звітних зборах Конгресу в Львові, про зустріч з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко. У поточному році очікується приїзд в автономію співголови Ради Федеральної національно-культурної автономії українців Росії Валерія Семененка для ознайомлення з положенням справ в НКАУ республіки.

Сергій Гавриленко розповів про проведену роботу із створення місцевої НКАУ в Прилузському районі, де він організував виставку своїх фоторобіт. А для представників української діаспори, що зібралися, – дав сольний концерт пісень свого репертуару. Слід зазначити, що Сергій Миколайович володіє голосом схожим з відомим українським оперним співцем Анатолієм Солов’яненко. Віра Чеусова розповіла про початок реалізації проекту розвитку прикладного мистецтва серед дітей. На базі СШ№34 буде відкритий клас додаткової освіти по українській вишивці, історії України і вивченню української мови.

Олександр ПАВЛЕНКО.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Голова НКАУ Республіки Комі Микола Доломина

Олександр Павленко з Сиктивкару

На світлинах: Заступник голови НКАУ РК Україна Олександр Павленко. Голова НКАУ Республіки Комі Микола Доломина. Олександр Павленко з Сиктивкару біля новорічної ялинки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка