У Сиктивкарі відбувся вечір, присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки

Українці Росії віддають шану всесвітньо відомій поетці Лесі Українці. У Сиктивкарі пройшов вечір, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки, уродженої Лариси Косач.

На вечорі панувала душевна атмосфера. Відчутно було, що представники українського товариства особливо ретельно підготувалися до цього заходу.  Присутнім були представлені твори видатної української поетки.

На заході були присутні представники Міністерства національної політики Республіки Комі, з якими в українського товариства добрі  взаємини.

Поезія Лесі Українки по своїй суті є глибоко національною і водночас інтернаціональною. Створений нею образ волелюбної і гордої людини прометеєвого духу є близький і зрозумілий у будь-якому куточку планети.

Я пам’ятаю, з якою любов’ю в шкільні роки вчила вірші чудової поетки, які вони були близькі мені. Леся завжди і в усьому намагалася відшукати радість, навіть у малому! В ній жив неприборканий дух світла. Її кредом на все життя став крилатий вираз: Contra spem spero! – «Без надії сподіваюсь!»

Так! я буду крізь сльози сміятись,

Серед лиха співати пісні,

Без надії таки сподіватись,

Буду жити! Геть думи сумні!

Любов Воробей

На світлинах:

  1. Пан Микола читає Лесю Українку.
  2. В українській громаді Комі чимало молоді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка