Український Конгрес Росії та громадська організація «Українці Москви» вітають головного редактора «Кобзи» Василя Коломацького з Днем народження

Шановний пане Василю!

Упродовж 17 років, створений Вами незалежний сайт «Кобза» − Українці Росії» залишається не лише важливим джерелом актуальної інформації про життя українців Російської Федерації, але й потужним правозахисним ресурсом, що привертає увагу громадськості до проблем порушення прав людей і громадян на теренах Росії. Ця діяльність дорогого коштує, адже кількамільйонна українська громада РФ майже позбавлена засобів масової інформації, а тиск на неї з боку Кремля завжди був потужним і системним. Крім того, після знищення російською владою Об’єднання українців Росії та Федеральної національно-культурної автономії українців Росії, «Кобза» виконує роль своєрідного координуючого центру для великої кількості українських громадських регіональних організацій РФ.

Ваша особиста участь у розбудові українського руху в Росії заслуговує визнання та найвищої оцінки.

Прийміть найщиріші вітання зі своїм черговим Днем народження та побажання міцного здоров’я, оптимізму, наснаги до нових звершень на благо української справи в РФ.

Ми впевнені, що прийде той час, коли Росія зміниться і українці почуватимуть себе в ній не як небажані гості, а як справжні громадяни та істинні господарі. Ваша діяльність, зокрема, очолюваний Вами інформаційний ресурс, без сумніву, всіляко сприяють наближенню цієї ситуації.

Від імені Правління Українського Конгресу Росії та Ради Регіональної громадської організації «Українці Москви» Віктор Гіржов

На світлині: Головний редактор сайту «Кобза» Василь Коломацький.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка