Родинний гурт Лідії Близнової  з Омська до Дня Незалежності України отримав заслужені нагороди

Напередодні 30-ої річниці з Дня Незалежності України Лідія Близнова і Григорій  Кука з родинного  гуртку по плеканню української культури і мови «Збіжжя» (м.Омськ) отримали  Подяку від Товариства підтримки України у Латвії «за активну громадянську позицію, патріотизм та плідну співпрацю задля розбудови Української Держави на благо майбутнього Української Нації»  та відзнаку «За плідну співпрацю» Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА».

Цього року Лідія Близнова разом з своїм 13-річним онуком Грицем Кукою взяли участь у міжнародному культурно-соціальному  проекті   «Таємниці України для тебе», започаткованому Благодійним Фондом «Чисті Серцем» та Центром української культури у м. Таллінн (Естонія), і розмістили у Facebook відео свого приватного українського музею в Омську.

«Це Гриць. Він живе в Омську, - коментує це відео Голова Товариства підтримки України у Латвії, член правління Конгресу українців Латвії  Тетяна Лазда. - Той самий, що з бабусею носили передачу Євгену Панову в омську в’язницю, той самий, який з бабусею, мамою і татом підняли над Іртишем жовто-блакитний прапор в День Вишиванки. І ось такий міні-музей облаштували на дачі».

Редакція «Кобзи» приєднується до численних вітань і побажань, що надійшли на адресу гурту «Збіжжя» у зв’язку із отриманими ним нагородами.

Додамо, що цього року гурт «Збіжжя» був удостоєний Подякою  Національного університету «Острозька академія» за участь у флешмобі, присвяченому ювілею Лесі Українки, і відзначений як активний учасник  Першого он-лайн фестивалю «Українська осінь на Уралі». Також Григорій Кука отримав Диплом переможця за зайняте 1 місце у Відкритому фестивалі-конкурсі  проекту «Асоційовані школи  ЮНЕСКО» в РФ «В гостях у Кобзаря: класики і сучасники» за найкраще читання українських поетів, а Лідія Близнова Подяку за активну участь у підготовці конкурсантів цього фестивалю.

На світлинах:

1. Лідія Близнова і Григорій Кука

2. Подяка від українців Латвії і відзнака ВО «КРАЇНА»

3. А ось так вітав гурт «Збіжжя» Україну з Днем Незалежності у 2017 році

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка