Теплий - ЛемкиМи - професійний колектив, який був створений з метою популяризації української народної та сучасної пісні

Дорогі наші співвітчизники! Ми після участі  в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 6 років прожили на Північних Курилах, в Сєвєро-Курильську. Часто заходимо на незалежний сайт діаспори сайт “Кобза-українці Росії”, а тому вирішили звернутися через нього до вельмишановних керівників українських громад.

Запрошуємо вас, дорогі друзі, відвідати сайт нашого відомого в українському світі вокального етно-фолк дуету "Червоне та Чорне". Ми - професійний колектив, який був створений з метою популяризацїї української народної та сучасної пісні. В репертуарі - українські веселі, жартівливі та ліричні, сумні як народні, так і сучасні, пісні. Наш дует також популяризує пісенну спадщину унікального прадавнього українського субетносу - лемків.

Дует Червоне та чорне

Сайт знайомить з творчим шляхом нашого колективу, з його багатою та різноманітною дискографією. Дует з радістю прийме участь у концертах для української дїаспори ближнього та дальнього зарубіжжя!

Ярослав ТЕПЛИЙ,

мистецький керівник вокального етно-фолк дуету “Червоне та Чорне”

телефон: +38 067 944-91-56

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www http://duet.org.ua

На фото: Валентина та Ярослав Теплі - дует “Червоне та Чорне”. Виступ на VII Фестивалі лемківського мистецтва 4 червня 2005 року в м. Монастириську.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка