Володимир Павук

Новосибірськ вітає з недавніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим

17 січня цього року, як завжди в січневу пору, новосибірські українці зібрались у своїй українській хаті, щоб відзначити Новий рік та Різдво Христове. Щоби ще і ще раз пролунали українські колядки, щедрівки, святкові новорічні побажання… Бо саме таким шляхом ми зберігаємо традиції наших предків, зберігаємо і підтримуємо українську культуру та історію в сучасних непростих умовах.

Спочатку голова національно-культурної автономії українців м. Новосибірськ Володимир Павук привітав усіх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав присутнім та їхнім близьким міцного здоров’я та усіляких гараздів. Коротко підбив підсумки минулого року, в якому відбулась історична подія – споруджено пам’ятник Т.Г. Шевченку; торкнувся планів на новий 2016-й рік.  Підкреслив, що в саме цей непростий нині час потрібно нам активніше нести українську культуру і традиції, бо культура об’єднує людей, об’єднує народи. Володимир Павук розповів присутнім про свої спогади, як колись в Україні весело святкували Різдво, про колядки, про вертеп…

Потім звучали колядки та українські пісні у виконанні ансамблю «Мрія» і, як завжди на закінчення, святковий фуршет, де знову лунали українські колядки та пісні.

Володимир Павук,

Голова національно-культурної автономії українців м. Новосибірськ.

 

На світлинах: Володимир Павук. Володимир Павук з ансамблем «Мрія». Ведуча Світлана Шенгелевич. Співають Валентина Цирульникова, Микола Щербина і Людмила Сафронова. Колядує Таня Степанюк. Колядують Світлана Шенгелевич та її дочка Олена. На сцені ансамбль «Мрія». На сцені Ірина Сердюк. Вертеп у 2005 році, фото з архіву Володимира Павука. Вертеп у 2008 році, фото з архіву Володимира Павука. Вертеп у 2008 році, епізод. Учасники вертепу 2008 року з Володимиром Павуком. Хором співають коляду «Добрий вечір пане господарю».  Настінний календар патріотичного змісту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка