Місцеву українську автономію знову очолив Володимир Павук

20 травня 2018 р. в Національно-культурній автономії українців м. Новосибірська відбулися звітно-виборчі збори − згідно зі Статутом, вони проводяться раз на два роки.

На порядку денному було три питання: звіт голови організації, вибори нового голови та членів Ради на наступний звітно-виборчий період.

Голова автономії Володимир Павук у своєму звіті спочатку розповів про те, як він у 2007 році створював на власні кошти Український культурний центр, який утримує і до сьогоднішнього дня. Розповів також про основні культурні заходи, що були проведені за звітний період. Зокрема:

- за участі ансамблів «Мрія» та «Слов’яни» проведено близько 60-ти різноманітних концертних програм на різних майданчиках міста та області, де завжди були переповнені зали;

- проведено 6 великих виставок української вишивки, зокрема, в Художньому та Краєзнавчому музеях міста, які користуються великою популярністю;

- випущено понад 40 статей, інтерв’ю та публікацій у ЗМІ про діяльність організації, а також на тему української культури, що дає можливість в нелегких умовах антиукраїнської істерії в ЗМІ заявляти про себе, як носіїв української культури та народних традицій;

- проведено 12 різних заходів біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, пов’язаних з іменем Кобзаря чи його творчості та українськими святами;

- посаджена калинова алея біля пам’ятника Шевченку, розроблено та узгоджено в мерії проект розбивки скверу імені Т.Г. Шевченко біля пам’ятника;

- проведено низку інших заходів..

Далі Володимир Павук подякував усім активістам, котрі в нелегких умовах роблять усе можливе для підтримки української культури в Сибіру та своєї організації. Розповів про фінансові проблеми з утримання приміщення Українського культурного центру, торкнувся інших питань..

Після обговорення звіту голови та акту ревізійної комісії присутні перейшли до головного питання – виборів голови організаці. Одноголосно головою національно-культурної автономії українців м. Новосибірська знову було обрано Володимира Павука.

До складу Ради були обрані наступні активісти: Валентина Цирульникова, Валентин Пеньковський, Софія Кохан, Віктор Гаєнко, Світлана Шенгелевич, Валентина Цимбал.

Після всіх голосувань Володимир Павук оголосив основні плани на наступні два роки, зокрема:

- у 2019 році організації виповнюється 30 років – цю дату слід гідно відзначити;

 - необхідно добитись у мерії реалізації проекту розбивки сквера імені Т.Г. Шевченка;

- буде випущено книжку про 30-річну діяльність української автономії Новосибірська;.

- низка інших планів.

На закінчення Володимир Павук побажав усім подальших успіхів у громадській роботі.

Наш кор.

Від редакції.

Редакція «Кобзи» щиро вітає Володимира Федоровича з обранням на новий термін керівництва українською автономією Новосибірська і бажає йому та його організації нових досягнень на ниві розвитку української культури на сибірській землі. З радістю відзначаємо, що ми не помилились, коли проголосували за кандидатуру пана Володимира в номінації «Кобзи» «Українець року у Росії» за 2016 рік. Тож бажаємо голові автономії нових сил і наснаги для реалізації всього задуманого та задоволення від української роботи в Росії, якій він присвятив більшу частину свого життя.

На світлинах: Володимир Павук знову очолив українську громаду Новосибірська. Справу зроблено – тепер можна трішки перепочити: пам’ятник Кобзареві – найбільший здобуток українців Новосибірська та особисто Володимира Павука.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка