ДрогобичВеличні традиції святкування Різдва Христового в Україні нагадали українцям “Північної Пальміри” церковні хори з міста Дрогобича

В Санкт-Петербурзі 22-23 січня гостювали молодіжний хор “Кайрос” Центру душпастирства молоді м. Дрогобича Львівської області та парафіяльний хор “Голос душі” Кафедрального Собору Пресвятої Трійці Української греко-католицької церкви м. Дрогобича. Свою програму українських коляд та щедрівок “Радуйтеся всі людіє” вони представили в римо-католицьких костелах Успіння Богородиці та Лурдської Матері Божої і в домовій церкві Святих Апостолів Петра і Павла Російської Православної Церкви при Санкт-Петербурзькому педагогічному державному університеті ім. А.І.Герцена.

Високопрофесійне та надзвичайно щире виконання творів українськими греко-католиками було з захопленням сприйняте як римо-католиками, так і православними Росії. Але найбільш уважними слухачами цих концертів були представники української діаспори Санкт-Петербургу, яким виступ їх земляків подарував ще й можливість почути радісну звістку про народження Божого Дитяти рідною мовою, пригадати величні традиції святкування Різдва Христового в Україні. Скористалися вони й надзвичайно рідкісною можливістю прийняти участь у Богослужінні в рідному українсько-візантійському обряді, яке відслужив отець Василь Гой, керівник Дрогобицького центру душпастирства молоді УГКЦ.

Українці Санкт-Петербургу дуже вдячні отцю Василю, організатору цієї поїздки, та всім учасникам хорів, які не дивлячись на труднощі далекого автобусного переїзду та тридцятиградусні  морози, подарували місту на Неві українську коляду, а разом з нею світло та тепло українського Різдва.

Василь СОХА,
Санкт-Петербург
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка