Іван Заєць, член Президії УВКР, народний депутат України попередніх скликань, модератор Секції волонтерства і окупованих територій

Українці закликають світове співтовариство підтримати боротьбу України за свободу, суверенітет і незалежність

Під час VI Всесвітнього Форуму Українців прийнято Заяву у відповідь на агресію Росії проти України, а також Резолюцію Секції волонтерства і окупованих територій, у якій ідеться про необхідність міжнародної підтримки прагнень України щодо вступу в НАТО.

ЗАЯВА

Третій рік в Україні триває неоголошена війна, яку віроломно розпочала Російська Федерація, захопивши Крим і ввівши свої війська до Донецької і Луганської областей. Світове співтовариство не визнає російську анексію Криму, ввело  санкції щодо Росії у відповідь на її агресію на Сході України. На жаль, ні Путін, ні його оточення не усвідомлюють усіх наслідків своїх злочинних дій, не хочуть реагувати на ці сигнали світового співтовариства і вперто продовжують політику  окупації та анексії українських територій.

VІ Всесвітній Форум Українців, на якому присутні делегати з 36 країн світу, що представляють українські громади за межами України, а також представники більш як 20 українських громадських організацій в Україні, висловлюють свою рішучу підтримку опору українського народу агресивним діям Росії.

Ми закликаємо світове співтовариство підтримати боротьбу України за свою свободу, суверенітет і незалежність на міжнародній арені.

З цією метою:

- продовжити економічні санкції щодо Росії;

- надати Україні оборонну летальну зброю;

- давати рішучий опір російській пропаганді в Європі та Америці;

- надати Україні безвізовий режим для подорожей до Євросоюзу;

- вимагати від Росії повного виконання Мінських угод та конструктивної участі в Нормандському форматі переговорів.

Світове українство  зробить усе залежне, щоб  підтримати Україну в цей нелегкий час.

Прийнято на VІ Всесвітньому Форумі Українців.

Джерело:http://www.uvkr.org/news/9930

РЕЗОЛЮЦІЯ СЕКЦІЇ ВОЛОНТЕРСТВА І ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ VІ – ГО ВСЕСВІТНЬОГО ФОРУМУ УРАЇНЦІВ

Координатори: Іван Заєць, член Президії УВКР, народний депутат України попередніх скликань; Олександр Ушинський, член Президії УВКР, учасник АТО.

Україна і світ переживають драматичні часи. Росія веде екзистенційну війну проти України. Збройна агресія Російської Федерації проти України спрямована на підрив підвалин міжнародної безпеки, на руйнування післявоєнного міжнародного устрою. Москва прагне зруйнувати довіру у світі як один з наріжних каменів міждержавного спілкування і поставити під сумнів існуючі механізми безпеки, які майже 70 років забезпечували мир у Європі. Російська влада реалізує політику глобального реваншизму. Війна Росії проти України – лише елемент такої політики.

Агресія Росії засвідчила, що вона перетворилася на глобальну загрозу миру і створює серйозні наслідки для стабільності і безпеки для всього євроатлантичного регіону. Ефективною відповіддю на цю загрозу є політика стримування, а не умиротворення агресора. Слід продовжувати політику розширення НАТО й надалі. Лише спільними зусиллями України та західних демократій, які базуватимуться на об’єднанні якнайбільшої кількості суголосних за цивілізаційним вибором країн, можна поставити бар’єр на шляху сучасного варварства і розширити простір безпеки, демократії та добробуту на Європейському континенті.

З огляду на це Форум:

ВІТАЄ політику ”відкритих дверей ” НАТО і визнає право і перспективу України набути  в ній повноправне членство;

ВВАЖАЄ, що членство України в НАТО є важливим засобом забезпечення національної безпеки України і практичною реалізацією курсу на євроатлантичну інтеграцію;

ЗАКЛИКАЄ Президента України, Кабінет міністрів України та Верховну Раду України керуватися у своїй діяльності тим, що членство України в НАТО випливає з цивілізаційного стратегічного вибору українського народу, якому немає альтернативи;

ПРОПОНУЄ Президентові  України, Кабінетові міністрів України та Верховній Раді України якнайшвидше завершити формування ефективного механізму забезпечення членства України в Альянсі;

ПІДТРИМУЄ ініціативу проведення Всеукраїнського референдуму щодо членства України в Альянсі;

ЗВЕРТАЄТЬСЯ до закордонних  українських організацій, зокрема, членів Української Всесвітньої Координаційної Ради, з пропозицією посилити роботу з урядами країн їхнього проживання з метою забезпечення міжнародної підтримки прагнень України членства в НАТО.

Прийнято делегатами VІ Всесвітнього Форуму Українців

21 серпня 2016 р.

м. Київ.

Джерело: http://www.uvkr.org/news/9916

Додаткова інформація:

http://www.stopfake.org/dokazatelstva-vtorzheniya-vojsk-rf-v-ukrainu/

 

На світлинах: Іван Заєць, член Президії УВКР, народний депутат України попередніх скликань, модератор Секції волонтерства і окупованих територій. Виступає волонтерка Ольга Коновалова. Російські війська на Донбасі. Блок-пост так званої «Русской Православной Армии» на Донбасі. Доброволець-діаспорянин, відомий артист Василь Сліпак, полеглий на Донбасі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка