Євген СавенкоПро затримання на російсько-українському кордоні першого заступника голови ОУР і заяву громадської організації “політичних екологів” Московської області

Отримав заяву Юрія Кононенка від 14 травня 2007 року і листа від „Мєстних” від 17 травня 2007 року. Питань багато.

Вперше чую, щоб Кононенко був „запеклим націоналістом і ворогом Росії”. Юрій Григорович людина обережна, розумна і ніяких протиросійських кроків собі не дозволяє. Взагалі, навіщо це йому потрібно? Живе в Москві, має комсомольсько-комуністичне минуле, навіщо йому ворогувати з Росією? Логіки нема.

Вражає обізнаність “мєстних” про справи в Об’єднанні українців Росії, Бібліотеці української літератури в Москві і їх синхронність з роботою митниці. Враження складається, що без „засланого козачка” тут не обійшлося. Якийсь „режисер” стоїть десь поруч з Кононенком і конкретно „виїдає” його. Цей режисер не може не знати, що Кононенко не є загрозою для Росії, але навмисно роздуває цю тему, створюючи інтригу проти Кононенка.

Вражає образливість “Мєстних”. Книжечки, які вони перелічили є не протиросійські, а протикомуністичні. Причому в них виступається проти перегибів, які були засуджені ще на ХХ з’їзді КПРС Микитою Хрущовим. Зараз публікуються і вільно продаються спогади німецьких вояків, які залили кров’ю Радянський Союз. Друкуються книжки про „власівців” і інших громадян колишнього СРСР, які воювали проти Радянського Союзу і це нікого не шокує. Перенесені до Москви кістки запеклих ворогів комуністичної влади Антона Денікіна, Володимира Капеля. Ось хто дійсно пролив ріки руської крові. Чому “мєстниє” не виступали проти цих заходів? Згадайте „Підняту цілину” Михайла Шолохова. Бідний Макар Нагульнов, за що він проливав кров свою і чужу?

Сподіваємося що в російському уряді люди все ж розумні, які не будуть звертати уваги на „гавкотню” навколо Бібліотеки української літератури, і роботі цієї бібліотеки ніщо не загрожуватиме. Є така східна приповідка „Собака бреше, а караван іде”.

Юрій Кононенко і Євген  Савенко з головою УВКР Михайлом   Горинєм в мерії міста Нижнєкамська

Юрій Кононенко  та Євген  Савенко  з Послом України Олегом Дьоміним на відкритті меморіальної дошки Михайлу Грушевському в Казані

На світлинах: Євген Савенко. Юрій Кононенко та Євген Савенко з головою УВКР Михайлом Горинєм і заступником голови адміністрації Нижнєкамська Ільсією Мєзіковою. Юрій Кононенко та Євген Савенко з Послом України Олегом Дьоміним на відкритті меморіальної дошки Михайлу Грушевському в Казані.

Євген САВЕНКО,

голова Нижнєкамської місцевої НКАУ «Українське товариство «Вербиченька» 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка