Вишневий цвіт

Заклик українців Нижнєкамська

Шановні друзі! Шановні співвітчизники! З великою зацікавленістю ми отримали повідомлення про ідею головного редактора газети «День» Лариси Івшиної, закласти «Сад світового Українства». Зі ще більшою прихильністю й схваленням сприйняли ініціативу Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) на підтримку ідеї та втілення її у життя у Шевченківському гаю Львова. Ми впевнені, коли пані Ірина Ключковська та її невтомний колектив МІОК беруться за діло – все буде зроблено на найвищому рівні! Ми переконувалися в цьому неодноразово протягом 15-річного спілкування, під час численних спільних заходів та проектів.

В свою чергу Національно-культурна автономія «Українське товариство «Вербиченька» міста Нижнєкамська, що у Татарстані (Росія) на підтримку такої доброї справи, закликає всі українські осередки діаспори насадити українські садки (калинові алеї, вербові гайочки, тощо) в місцях свого перебування.

Ми маємо домовленість і дозвіл на посадку Калинової алеї на території гімназії № 32 за адресою вулиця Сююмбіке 38. у м. Нижнєкамську. Висаджено її буде на початку травня 2010 року.

Сподіваємось українські алеї українських осередків діаспори стануть гілочками-розгалуженнями львівського Саду Світового Українства. Вони будуть єднати українців світу, допомагати відчувати причетність до єдиної справи, зігрівати душі розкиданих далеко від домівки земляків весняним цвітом, літньою прохолодою, осіннім шелестом листопаду.

Садам Світового Українства цвісти скрізь!

Людмила НАЙДЕНКО,

заступник голови Нижнєкамської національно-культурної автономії "Українське товариство "Вербиченька".

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Яблуні в цвіту

На світлинах: Вишневий цвіт. Яблуні в цвіту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка