Закони, державні програми

Виступає Генеральний консул України Михайло Колядін
Виступає Генеральний консул України Михайло Колядін

На виконання ініційованої МЗС України постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.10 № 430 „Деякі питання виготовлення та використання бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон", Державним підприємством „Поліграфічний комбінат „Україна" по виготовленню цінних паперів" завершується друк бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон зразка 1994 року. Незабаром почнеться передача бланків паспортних документів до закордонних дипломатичних представництв та консульських установ України.

Прийняття Урядом зазначеної постанови надало можливість одноразово, як виняток, до остаточного запровадження централізованого порядку оформлення паспорта громадянина України зразка 2007 року, виготовити для потреб Міністерства закордонних справ та закордонних дипломатичних установ України 50 тисяч бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон зразка 1994 року із вклеюваною фотокарткою.

Українське козацтвоРада українського козацтва при Президентові України запрошує висловити свої пропозиції стосовно проекту Закону України "Про Українське козацтво"

Шановні козацькі побратими! Відродження Українського козацтва стало невід'ємним чинником проголошення незалежної України. Ці роки становлення були непростими як для всієї нашої держави, так і для козацтва зокрема.

Козацьким рухом сьогодні охоплена вся територію України, свідченням чого є наявність козацьких організацій в усіх областях і навіть майже в кожному районі.

Будинок Уряду УкраїниДержавна програма співпраці із закордонними українцями на період до 2010 року         

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 26 липня 2006 р. № 1034

Про затвердження Державної програми співпраці із закордонними українцями на період до 2010 року

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державну програму співпраці із закордонними українцями на період до 2010 року (далі — Програма), що додається.

На питання редакції незалежного сайту діаспори “Кобза – українці Росії” відповідає Державний секретар України Олександр ЗІНЧЕНКО

Як ми вже вам повідомляли, 12-16 серпня Державний секретар України Олександр Зінченко відвідав з робочим візитом Російську Федерацію. В Самарі він на чолі української делегації прийняв участь в офіційній презентації і демонстраційному польоті першого зібраного тут серійного російсько-українського літака Ан-140. Користуючись представленою можливістю, редакція нашого сайту звернулася напередодні Дня незалежності України до нього - одного з п’ятірки вищих керівників української держави, ідеолога “Помаранчевої революції” в Україні і найближчого помічника і соратника Президента України Віктора Ющенка - з питаннями стосовно ставлення і політики нового керівництва України до української діаспори Росії.

Шановні друзі! Надсилаємо для використання в роботі тексти Закону України "Про правовий статус закордонних українців", постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. №1531 "Про затвердження Порядку оформлення і видачі посвідчення закордонного українця", матеріал Посольства України в Російській Федерації "Оформлення статусу закордонного українця", перелік консульських установ України в Російській Федерації.

Українська держава сприяє розвитку національної свідомості українців, які проживають за межами України, зміцненню зв'язків з батьківщиною та поверненню їх в Україну. Відповідно до статті 12 Конституції України ( 254к/96-ВР ) держава дбає про задоволення національно-культурних і мовних потреб українців, які проживають за її межами.

Про затвердження Порядку оформлення і видачі посвідчення закордонного українця

Відповідно до Закону України „Про правовий статус закордонних українців" закордонний українець - це особа, яка є громадянином іншої держави або особою без громадянства, а також має українське етнічне походження або є походженням з України.

   На відзначення заслуг жінок у розвитку Української держави, духовному відродженні нації, вихованні дітей та відповідно до пункту 25 статті 106 Конституції України постановляю:

За вагомий особистий внесок у поглиблення зв'язків України з іноземними державами в економічній, науковій та духовній сферах, зміцнення міжнародного авторитету Української держави ПОСТАНОВЛЯЮ

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка