Герб Миколаївської областіПрем’єр-міністр України відмітив вже друге земляцтво регіонів України в Москві

У Московському Будинку національностей 28 жовтня відбулися щорічні загальні збори  регіональної громадської організації «Миколаївське земляцтво в Москві». На зборах московських миколаївців були присутні колишній командувач авіацією ВМФ генерал-полковник авіації Володимир Дейнека, ветерани Великої Вітчизняної війны и труда, письменники, викладачі столичних вузів, підприємці, представники московської громадськості, в тому числі - керівники Херсонського і Кримського земляцтв, голова муніципалітету Басманного району Денис Суслов, глава управи Марфіно Михайло Бурцев,  з якими Миколаївське земляцтво  зв'язують багаторічні дружні зв'язки.

Зі звітною доповіддю виступив голова земляцтва московських миколаївців Володимир Христенко. Він розповів про історію становлення земляцтва, привів приклади співробітництва миколаївців зі своєю малою Батьківщиною, багатьма організаціями Москви; подякував усім тим, хто допомагав у реалізації програм Земляцтва. Голова Земляцтва також повідомив, що прем'єр-міністр України Віктор Янукович надіслав Подяку Миколаївському Земляцтву, яка була зачитана учасникам зборів. В ній виражалися “щирі слова вдячності Миколаївському земляцтву в Москві за його багаторічну и послідовну діяльність, спрямовану на розвиток і зміцнення дружніх відносин між народами Росії і України”. 

Президент Земляцтва донбасівцев професор Микола Луньов додав, що це друге Земляцтво регіонів України в Російській Федерації, яке удостоїлося такої високої оцінки прем'єр-міністра Украині: першим стало Земляцтво донбасівцев міста Москви.

Перший секретар Посольства України в РФ Вадим Вощан у своєму виступі перед членами Миколаївського земляцтва в Москві зізнався, що його рідним містом є Миколаїв, а він сам однокашник голови Земляцтва по Українському державному морському технічному університету ім. адмірала С.О. Макарова. Перший секретар Посольства України в РФ передав своїм землякам теплі слова вітання від Надзвичайного и Повноважного Посла України в Російській Федерації Олега Дьоміна.

Герой Росії льотчик-космонавт Юрій Гідзенко запропонував землякам-миколаївцям провести одне з виїзних засідань Земляцтва миколаївців у Зоряному містечку.

Після закінченні офіційної частини був даний невеликий концерт, на якому виступив, у тому числі, відомий артист сучасної російської естради миколаївець Микола Трубач.

Перед земляками виступає московський миколаєвець Микола Трубач

На світлині: Герб Миколаївської області. Перед земляками виступає московський миколаєвець Микола Трубач.

Сергій ЛІСОВСЬКИЙ.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка