Валентин  ПилипчукЯкщо голова рад ОУР і ФНКА УР в порушення своїх статутних обов’язків півтора роки не скликає засідання рад і членів правлінь федеральних українських об’єднань, то треба самім єднатись і спільно вирішувати наші проблеми

Доброго дня, шановні колеги, дорогі мої друзі! Недавно прилетів з Коряцького автономного округу. Прочитав Ваші листи та матеріали з Інтернет-конференції на Форумі сайту. За цей добрий початок вам щиро вдячний!

Ініціативу нашої шановної колеги Наталі Литвиненко-Орлової повністю підтримую. Радий, що нарешті наш актив патріотів-українців зрозумів, що надіятись потрібно тільки на свою голову і руки, бо для нас і за нас в Росії ніхто нічого не зробить. Згоден з пропозиціями добродія Стефана Паняка, якого визнаю легітимним керівником Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії”.

Вважаю за необхідне, крім щомісячних засідань Правління в формі Інтернет-конференцій, не менше двох раз на рік збиратися в наперед визначеному місці (не обов’язково в Москві!) для вирішення важливих і болючих проблем, яких у нас вистачає. Безпосередній обмін думками та ідеями має принести велику користь нашій справі. Моя позиція відносно діяльності українських громадських організацій повністю відповідає позиції шановного Василя Бабенка.

Сердечні вітання і найкращі побажання всім патріотам –українцям в регіонах неосяжної Росії від Камчатської громади! Хай нам усім щастить!

Валентин ПИЛИПЧУК, 

заступник голови Правління НКАУ Камчатки.

Петропавловськ-Камчатський

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка