Володимир БондаренкоВідбулась презентація першого DVD-диска «Україна на Камчатці» творчої студії відомого камчатського фотохудожника Володимира Бондаренка

Літературна зала обласної бібліотеки міста Петропавловська - Камчатського була осяяною не від щедрого сонечка (погода в цей день видалась дощовою і похмурою), а від добрих, гарних усмішок на обличчях дітей і дорослих, що зібралися в Клубі української культури імені Івана Франка, де відбулася презентація диску «Україна на Камчатці» роботи члена Клубу та правлінь Камчатського відділення творчого Союзу художників Росії і фотоклубу «Камчатка»,  творчого Союзу працівників культури, учасника всіх камчатських фотовиставок, володаря багатьох дипломів і призів, фотохудожника Володимира Анатолійовича Бондаренка. DVD-диск «Україна на Камчатці» Володимир Бондаренко, який вже багато років веде фотоархів нашого Клубу, подарував всім його почесним і активним членам. Ми також його розіслали друзям-українцям в Україну, Канаду, Грецію, Америку.

Цей альманах в DVD-форматі – своєрідний місточок між далекою, але такою милою серцю Україною і суворою та водночас прекрасною Камчаткою, де доводиться нам жити. А заодно це і звіт про роботу камчатського Клубу української культури за невеличкий проміжок часу - січень-лютий 2007року, впродовж яких було проведено два мистецьких заходи, що знайшли своє відображення на сторінках цього першого нашого DVD-диску.

Показ слайдів супроводжується музикою, звучанням пісень у виконанні Софії Ротару, Оксани Білозір, Володимира Горбатюка. Ми потрапляємо в чарівний, неповторний світ казки України, казки нашого дитинства з його безжурністю і веселістю під час святкування Різдва та Нового року, а також слайди презентації нашого першого альманаху «Україна на Камчатці» та «Пори року на Камчатці».

Хочеться щиро подякувати пану Володимиру за ту естетичну насолоду, яку ми отримали, проглянувши його роботу. Він живе серед народу, серед живої його краси. І цю красу сповна повертає своєму народові разом з теплом своєї душі, теплом душі щедрої людини.

Відеозапис презентації альманаху «Україна на Камчатці» - це робота сина голови нашого Клубу української культури імені Івана Франка Василя Познякова, який веде відео-архів зустрічей в Клубі уже протягом багатьох років. Відеофільм, що ввійшов до складу цього диску – то шматочок історії, яка вже відійшла або відходить.

Свято «День матері», яке відбулося 13 травня 2007 року в Клубі – це також вже історія. Пройде час і, ми надіємось, що і про це свято ми прочитаємо в альманасі і DVD-диску «Україна на Камчатці» №2.

На світлинах: Володимир Бондаренко. DVD-диск «Україна на Камчатці» №1 Едіти Познякової та Володимира Бондаренка. 2007. Автори DVD-диску “Україна на Камчатці” фотохудожник Володимир Бондаренко, Едіта Познякова та її син Василь Позняков. Презентація першого диску “Україна на Камчатці” п. Володимиром Бондаренком. Пан Володимир вручає наш DVD-диск №1 генеральному консулу України Олександру Данильченку.

Світлана КРИВУЦА.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаток: 

Лист Володимира Бондаренка головному редактору сайту Андрію Бондаренку

Здрастуйте, шановний Андрію Васильовичу! Спасибі Вам за те, що знайшли час познайомитись з нашим альманахом та відео-диском. Едіта Мирославівна отримувала від Вас пошту і відправляла фото та статті про проведені вечори. Але чомусь її пошта не дійшла до вас, а п. Олександр Кришталь був за межами Камчатки. Завтра Олександр відправить Вам матеріал недавнього вечора, та мабуть і матеріали які до Вас не дійшли - там і стаття про мене.

Зараз у нас вийшов альманах "Україна на Камчатці" № 2, який видали ми з Едітою Мирославівною: вона його верстала, друкувала текст , а я на своєму принтері - обкладинку і фото. Альманах №2 у нас вийшов не гіршим, ніж перший номер, який друкували в типографії. А фотографії навіть краще, бо друкував їх на струйному принтері, що, нажаль, далеко не дешево.

Я дуже вдячний Едіті Мирославівні за любов до української культури, історії, звичаїв, за її безкорисність. Вона одна виховала прекрасного сина, який їй допомагає в її справах. Мабуть більша половина її зарплати уходить на підготовку до вечорів в нашому Клубі української культури імені Івана Франка. А скільки часу і безсонних ночей вона віддає, щоб підготувати сценарій та організувати черговий вечір. І люди з радістю ідуть до неї, а товариство наше зростає. Спонсорів у нас нема - ми самі собі спонсори. Але ми й не залежні ні від кого, хоч від допомоги не відказуємося і вдячні “Україні 3000”.

Випуск дисків займає немало часу і коштів. Але в нас вийшов прекрасний творчий колектив. Те що створює Едіта Мирославівна необхідно показувати людям. Її син Вася Позняков це знімає на відеокамеру. А я фотографую, обробляю фотографії та відео матеріали і тепер ще і випускаю DVD-диски.

Зараз готові DVD-диски проведених вечорів «Чорнобиль. 20 років з дня трагедії», «День Конституції», «День незалежності України», я вам їх відправлю.

Ці диски Мирославівна вже відправила в Україну, в США, а також в Україну альманах №2. Нажаль, в нас нема коштів, щоб випустити більший тираж та відправляти його по світу українцям.

Моя студія це - стіл в квартирі, на якому стоять комп’ютер, сканер та принтер. Також фотоапарат CANON EOS 5 під плівку, CANON EOS 350D цифровий і набір оптики, яка вже підводить - виходить із строю, бо виробила свій ресурс, ну ще досвід та моя голова - ось і вся студія.

Трошки про себе. Мама в мене росіянка з Курської області, рідня мого батька з Черкаської області, що колись була Київською. Його рідне село - Леміщиха Жашківського району, а рідня з сусідніх сел - Литвинівка та Тихий Хутір. Вони знаходяться приблизно в 180 км від Києва по трасі Київ – Одеса.

Народився я 13 липня 1962 року в місті Томську. Зразу після мого народження батьки переїхали в Україну - в Крим. А десь в мої 5 років перебралися в Леміщиху, де  зараз там і живуть мама та два брата. Тато нажаль рік, як помер. До служби в армії (в РВСН) і рік після звільнення в запас я жив в Україні, а з 1984 року - на Камчатці. 15 років працював в торговому флоті - побував по всьому узбережжю від Чукотки до Владивостоку, а також в Японії, Кореї, де бував десятки разів.

З 2001 року з морем зав’язав і працюю на березі, бо в мене зараз проблеми з хребетним стовпом, важка фізична праця мені не рекомендована. Тому недавно відкрив індивідуальне підприємство - в області фотографії, створення слайд-шоу, фільмів з видами природи Камчатки, розміщення реклами на DVD-дисках. Зараз багато часу витрачаю на роботу в Клубі української культури.

В мене - сім’я: дочка - студентка 19 років, сину – 17 років, він закінчує школу, дружина працює в дитячому саду логопедом.

Я вдячний, що Ви звернулись до мене. Прошу Вас написати адресу, куди б я міг відправити DVD-диски. Бажаю вам міцного здоров’я, злагоди та достатку в сім’ї, вірних друзів та всього самого найкращого.

DVD-диск  Україна на Камчатці  Едіти Познякової та Володимира Бондаренка. 2007

Автори диску  Україна на Камчатці фотохудожник Володимир Бондаренко, Едіта Познякова та її син Василь  Позняков

Презентація першого диску Україна на Камчатці Володимиром   Бондаренком

Володимир Бондаренко  вручає  DVD- диск   номер один генеральному консулу України Олександру  Данильченку

Володимир БОНДАРЕНКО.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка