Вітального адреса Якову Бондарю вручає Віталій Крикуненко. Жителів Кіровоградщини з ювілейними річницями привітав колектив працівників Бібліотеки української літератури з столиці Росії

Делегація з представників органів місцевого самоврядування, науковців і підприємців Кіровоградщини взяла участь в урочистих заходах, присвячених 70-річчю створення Кіровоградської області та 65-річчю визволення Кіровоградської області від німецько-фашистських загарбників, що відкрилися в Культурному центрі України у Москві. Керівник делегації - заступник голови обласної ради Яків Андрійович Бондар, голова Ради Федерації профспілок Кіровоградської області.

У рамках програми перебування у Москві члени делегації Кіровоградської області мали зустріч у Посольстві України у Російській Федерації, а також зустрілися з керівниками департаментів зовнішньоекономічних зв'язків, культури, комітету міжрегіональних зв'язків і національної політики м. Москви. Візит відбувся на запрошення Кіровоградського земляцтва "Єлисаветград" у місті Москві.

http://www.oblrada.kirovograd.ua/news/209.html

До Кіровограда повернулася делегація з представників органів місцевого самоврядування, науковців і підприємців Кіровоградщини, яка брала участь в урочистих заходах, присвячених 70-річчю створення Кіровоградської області та 65-річчю визволення Кіровоградської області від німецько-фашистських загарбників.

Серед численних подарунків і пам'ятних знаків, що привезли з Москви члени делегації, окремо треба відзначити копії листів Андрія Юрійовича Тобилевича Арсенію Олександровичу Тарковському, написаних у 1956 році, які були передані Мариною Арсеніївною Тарковською для експозиції Музею-заповідника І.К.Карпенка-Карого "Хутір Надія". Крім того, жителів Кіровоградщини з ювілейними річницями привітав колектив працівників державного закладу культури м. Москви "Бібліотека української літератури":

Шановні друзі! Від імені працівників державного закладу культури м. Москви "Бібліотека української літератури" та читацького колективу БУЛ щиро вітаємо вас із 70-ю річницею створення Кіровоградської області та 65-ю річницею визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників. Тут, у столиці Росії, ми повсякчас відчуваємо духовну присутність вашого краю, явлену нам в іменах та творчій спадщині таких талановитих його синів та дочок як Іван Карпенко-Карий, Марко Кропивницький, Микола Садовський, Марія Садовська-Барілотті, Володимир Винниченко, Юрій Яновський, Євген Маланюк, Дмитро Чижевський, Василь Сухомлинський. У нашій бібліотеці зберігаються численні книги, альбоми, інші друковані, аудіовізуальні матеріали, що представляють творчість цих та інших діячів української культури та мистецтва, і ми раді тому зацікавленню, що його виявляють до багатої історії, культурного життя Кіровоградщини наші читачі, численні гості заходів, що їх влаштовує в стінах бібліотеки й Кіровоградське земляцтво м. Москви.

У свою чергу, москвичам, нашим друзям-росіянам дорогі зворушливі ознаки неслабнучої уваги та шани кіровоградців до російської культури, представленої, зокрема, поетом Арсенієм Тарковським, художником Олександром Осмьоркіним, чия творчість зайвий раз підкреслює генетичну зрідненість наших культур, засновані на спільному історичному досвіді порозуміння та дружбу між нашими народами. І тим дорожчі для нас ці непроминущі цінності, що скроплені вони кров'ю визвольників України, 65-у річницю подвигу яких ми нині відзначаємо.

Дозвольте побажати вам, дорогі кіровоградці, примножувати звершення та славні традиції степового козацького краю. Від щирого серця зичимо щастя-радості та всіх гараздів!

Директор Н.Г. Шаріна

http://www.oblrada.kirovograd.ua/news/214.html

Вручення в Культурному центрі України керівнику делегації Кіровоградської області - заступнику голови обласної ради Якову Бондарю пам’ятних дарунків заступником директора Бібліотеки української літератури міста Москви Віталієм Крикуненком та квітів Наталією Кобченко і Тетяною Мунтян, які самі кіровоградки й працюють в БУЛ. 23 квітня 2009 р. Фото Віктора Гіржова.  

Земляків радо зустрічають кіровоградці Владислав Чуканов, Тетяна Мунтян та Наталя Кобченко.

Вручення дарів Бібліотеки української літератури в Москві голові делегації Кіровоградщини в Культурному центрі України.

На світлинах: Вітального адреса Якову Бондарю вручає Віталій Крикуненко. Земляків радо зустрічають кіровоградці Владислав Чуканов, Тетяна Мунтян та Наталя Кобченко. Вручення дарів Бібліотеки української літератури в Москві голові делегації Кіровоградщини в Культурному центрі України.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка