Бібліотека української літератури в МосквіБібліотека української літератури в Москві радо відкрила свої двері для дітей та вчителів довколишніх шкіл

За сприяння бібліотекарів Бібліотеки української літератури педагоги можуть проводити тут уроки країнознавства. До послуг учнів — довідкова література, яскраві альбомні видання, аудіоматеріали про Україну, її географію та історію, культуру, традиції та звичаї, фольклор.

Ось і цього разу до Бібліотеки завітали юні вихованці з середньої школи №268 разом із вчителькою малювання Оленою Сергіївною Лешенковою, яка в такий спосіб вирішила розширити уявлення своїх учнів про українське образотворче мистецтво, зокрема, про народне малярство. Для жаданих гостей було влаштовано ознайомлювальну екскурсію по бібліотеці, відеоперегляд фільму про пам`ятки культури Києва, а потому відбулася бесіда про традиції українського образотворчого мистецтва. З особливою зацікавленістю слухали діти розповідь про портретну галерею козака Мамая, що належить до особливо цінних здобутків давнього українського народного живопису. Було переглянуто численні репродукції з наявних у бібліотеці альбомів, після чого діти ознайомилися й зі справжніми картинами народних художників, що експонуються в приміщенні Бібліотеки української літератури.

Варто зазначити, що вихованці Олени Сергіївни у своїй творчості охоче звертаються до українських образів. І особливим стимулом тому послужила участь в оголошеному нашою Бібліотекою конкурсі на кращий малюнок за мотивами повістей Миколи Васильовича Гоголя, підсумки якого будуть підведені наприкінці року.

Віталій ГРИГОРЕНКО

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Віталій Крикуненко вітає юних гостей Бібліотеки

Шкільний урок образотворчого мистецтва в Бібліотеці української літератури

На світлинах: Бібліотека української літератури в Москві Віталій Крикуненко вітає юних гостей Бібліотеки. Шкільний урок образотворчого мистецтва в Бібліотеці української літератури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка