У Калінінградській області відбувся фестиваль української культури «Червона рута»

У місті Гвардєйськ Калінінградської області  19  жовтня відбувся   Фестиваль української культури «Червона рута». Під час фестивалю, що проходить в цьому місті вже другий рік поспіль за ініціативи ГО «Регіональна українська національно-культурна автономія «Батьківщина» (керівник - Степан Брітан),  відбулося і вшанування  10-ліття Клубу української пісні «Світанок» (м.Гвардєйськ).

«Эмоции, адреналин, красивые костюмы, радостные лица, разноплановые исполнители и ... песни - украинские, русские, казачьи, белорусские; танцы - русские, украинские. немецкие! Фестиваль собрал друзей - коллективы и вокалистов нашей области (7 городов и 8 районов). Впервые на фестивале были наши друзья из Латвии – «Славяночка» из  Елгавы и «Ятрань» из Вангажи. Работало украинское подворье от Клуба «Свитанок» и выставка прикладного творчества замечательной мастерицы Н. Парамоновой», - повідомив на своїй сторінці  у Facebook керівник «Світанку» Владислав Лисий.

Додамо, що за умовами фестивалю «Червона рута» кожний колектив з багатонаціонального зібрання його учасників мав виконати одну українську пісню українською мовою.

Жовтень і початок листопада виявився для РГО УНКА  «Батьківщина» і Клубу української пісні «Світанок» взагалі насиченими на участь у різноманітних культурних заходах в найзахіднішій області Росії, приурочених до Дня  народного єднання, тож українська пісня лунала у ще одному концерті у Гвардійському, а також у Славську, Домську  і Озерську. Крім цього 31 жовтня «Світанок» дав концерт у Будинку-інтернаті для людей похилого віку в селищі Заостров’є Піонерського міського округу.

Наш кор.


На світлинах:

1. Керівник Клубу української пісні «Світанок» Владислав Лисий

2.  Афіша фестивалю «Червона рута»

3.  «Веселий гопак». Гвардєйськ, 19 жовтня 2019 р.

4. Завершився фестиваль «Червона рута» спільним виконанням української пісні «Маруся»

5. Шефський концерт «Світанку» у Будинку-інтернаті, 31 жовтня 2019 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка