Отець Іван Лега. Урок для українського класу в місті Томську греко-католицького священика отця Івана Леги

На Дні української культури в Томській області прийшлося календарне свято - День Святого Миколая. Як завжди ведеться в українців, це сімейне свято скрізь супроводжує дітей слухняних та недуже. Невеликі подарунки отримують діти від своїх батьків та бабусь, щоб пам’ятали, що чемність завжди бажана серед людей. У Заозерній школі міста Томська кожен рік це свято проходить як урок серед слов’янських класів, де вивчають традиції українського народу.

Цього року школярі наших українських класів отримали неабиякий подарунок. До них на день Святого Миколая у гості завітав священик-українець – секретар ординарiату для католикiв вiзантiйського обряду в Росії отець Іван Лега, який приніс не тільки вістку про життя й служіння земної людини, що стала прототипом і Діда Мороза, і Санта Клауса, але й відповів на багато цікавих питань молоді.

Отець Іван представ перед дітьми, як цікава інтелігентна, високоосвічена людина з повним знанням сучасних технологій та комунікацій. Він спілкується на багатьох мовах, жваво користується Інтернетом, пропонує дітям музичні розробки, які їм цікаві, розповідає на мові молоді, що то є в сучасному розумінні «гріх». Питання про роз тлумачення гріха задавали Отцю Івану в двох класах учні різного віку. Отже не пусте це слово в думках тінейджерів, раз потребують професійного пояснення.

В чотирьох слов’янських класах побував священик з вісткою про Святого Миколая, спілкувався з директором Заозерної школи Ніною Михайлівною Абіновою та викладачем польської мови паном Павлом з Польщі. Добре враження залишила школа для нашого Отця Івана, а ще більше враження він залишив у школярів, коли прийшов до них сучасним священиком у цивільному одязі і майже дав цілу виставу історичних спогадів та знань на мові зрозумілій кожній дитині. Після таких гостинних уроків школярі вели себе дуже поважно і ділилися з іншими класами своїми враженнями так, наче тільки до них могло прийти таке свято.

Антоніна МАКАРЕВИЧ.

Отець Іван в гостях у школярів.

На світлинах: Отець Іван Лега. Отець Іван в гостях у школярів. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка