“Канікули з Богом” в Сибіру"Пустіть дітей, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким" (Мт. 19, 14)

З благословення настоятеля храму Матері Божої Неустанної Помочі, що в місті Прокопівську Кемерівської області, отця Дмитра Новосада, ЧНІ з невеликим проміжком часу з 10 по 16 серпня та з 20 по 27 серпня 2009 року в парафіяльному домі відбулися два літніх християнських табори для дітей та молоді «Канікули з Богом».

Табори організовували сестри Згромадження св. Йосифа с. Василія та с. Рафаїла, редемптористи з України о. Богдан Помф'юк та о-д. Богдан Гелета, а також студентка Українського Католицького Університету Наталя Петришин. Отці та сестри увесь період намагалися сприяти створенню дружніх теплих стосунків з дітьми, також допомагали у проведенні заходів, запланованих програмою.

Діти та молодь активно приймали участь у всіх заходах: спільна Божественна Літургія в церкві кожного ранку, катехизація в цікавій формі, спілкування між собою, різні ігри та конкурси, походи в ліс, уроки рукоділля, перегляди цікавих біблійних мультфільмів, документальних та християнських фільмів. Під керівництвом вокалістки Ірини Баженової діти займалися розробкою вистав з різним репертуаром на християнську тематику, вивчали та співали пісні, і на закінчення табору звеселили всіх чудовим концертом.

Це були незабутні радісні благодатні дні для дітей, молоді та організаторів, за які ми щиро вдячні Господеві.

Львівська провінція ЧНІ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка