Герб міста Мегіону
Герб міста Мегіону

На парафії Трьох Святителів міста Меґіону була відслужена Свята Літургія для школярів

Лист в редакцію: Слава Ісусу Христу! Пише до вас греко-католицький священик з міста Меґіон ієрей Василь Мельникович. Дуже радий, що є в Інтернеті така сторінка, котра єднає всіх українців. Це власне Ваша сторінка, яка дуже багато несе до читачів різноманітну інформацію з життя українців в усіх кутках Росії, а також України та закордону.

Хотів би також поділитися з вами інформацією нашої парафії і фотографії.

З повагою та молитвою ієрей Василь Мельникович.

----------------------------------------------------------------------------------------

Останній день літа. Це день коли школярі прощаються з літнім відпочинком – канікулами. Приготовляються хто до першого, а хто до чергового року інтелектуальних випробувань та поглиблення знань.

За традицією українського народу, коли хтось йде в дорогу, чи робить важливий вибір в своєму житті, то просить благословення батьків і душпастера. Так само підтримуючи традицію нашого народу я, як парох нашої парафії, в цей день молився з нашими дітьми-школярами за добре початий та проведений черговий навчальний рік.

Діти, які прийшли на Святу Літургію приступили до Святої Тайни Сповіді і прийняли Ісуса Христа в Святій Тайні Євхаристії.

Я привітав школярів з початком навчального року, і склав їм теплі побажання на навчальний рік. А в проповіді зазначив, що навчання потрібне в житті кожної людини, бо знання допомагають нам пізнавати Бога і навколишній світ. Адже суспільство і Церква покладають немалі надії на наших дітей тому, що це вони будуть будувати майбутнє своїх сімей, родин, держави.

Нехай Бог їм благословить в навчанні.

Василій МЕЛЬНИКОВИЧ,

ієрей, настоятель парафії.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Разом з дітьми
Разом з дітьми

На світлинах: Герб міста Мегіону. Разом з дітьми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка