Митрополит Богородський Адріан
Митрополит Богородський Адріан

Звернення Митополита Богородського на захист Юлії Тимошенко

15.08.2011

Судді Печерського районного Суду м. Києва Кірєєву Р.В.

Копії:Президенту Світового Конгресу Українців Євгену Чолію;

Генеральному секретарю СКУ Стефану Романіву

Вельмишановний Родіоне Володимировичу!

До Вашого людського імені зверталося багато представників, як релігійних, політичних так і громадських організацій з приводу прийняття Вами рішення про утримання в СІЗО та ще й під багато чисельною вартою маленької жіночки, до якої звертаються, одні з одним іменем «Юля», а інші «Юлія Володимирівна Тимошенко», яка зовсім недавно на представлення Президента України В.А. Ющенка, вчора виконувала обов'язки Прем'єр-міністра України, а сьогодні, вона вже є за гратами.

Звичайно, що Ви, Родіоне Володимировичу, як молода людина, ще не встигли бути безсоромною особою, бо ми розуміємо, що Ви, як підлеглий суддя зобов'язаний виконувати волю своїх керівників і керманичів нашої країни. Це ми відчули на собі, коли серед суддів РФ не всі є порядними і чесними людьми, бо захищали лише наших опонентів в особі духовенства РПЦ Московського Патріархату.

Ми є членами української діаспори в РФ. Представляючи Богородську єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату, нам не байдужа доля, як сучасного Президента України Віктора Федоровича Януковича та Прем'єр-міністра Миколи Яновича Азарова, так і минулих Президентів та Прем'єр - міністрів України, яким ми теж вірили, довіряли і їх поважали. Хоча не всі Президенти України працювали в однакових умовах, в чому аж ніяк не можна порівняти умови В.А. Ющенка з Л.Д. Кучмою або з Л.М. Кравчуком.

Саме у В.А. Ющенка були відібрані всі президентські повноваження, після чого він став, як кажуть в народі «генералом без портфеля». Мало того, будучи в опозиції після першого перебування на посту Прем'єр - міністра України, Ю.В. Тимошенко з Прем'єр - міністром України на той час В.Ф. Януковичем, завдяки Верховній Раді планували відібрати у Президента України В.А. Ющенка й ту решту повноважень, яка ще за ним залишалась, бо ці обидві людини мали свої плани, щоб скасувати президентство в Україні, як форму управління державою.

Але їх мета була різною. Юлії Володимирівні Тимошенко треба було легалізувати опозицію, як державну силу, а Віктору Федоровичу, стати главою держави на посаді Прем'єр-міністра, за англійським сценарієм. Та тільки у Верховній Раді не набралося 300-та голосів для завершення свого задуму.

Але Юлія Володимирівна зуміла і в 2-й раз стати Прем'єр-міністром України даючи собі повноваження, не рахуватись зі своїм Президентом, який її ставив двічі на цю посаду. Адже ще при Президенті Л.Д. Кучмі, вона займала посаду першого заступника - Прем'єр-міністра України В.А. Ющенка, згідно його прохання. Але й тоді ми пам'ятаємо, як між ними були непорозуміння і підставлення.

Виходячи з цього, ми бачимо, що В.А. Ющенко ніколи не був ворогом для Ю.В. Тимошенко. Це видно на прикладах. Зараз Печерський суд висуває Ю.В. Тимошенко, як екс-Прем'єр-міністру, про її порушення і зловживання в укладаннях з Росією договору про газопостачання Україні.

Ми пам'ятаємо, як Ю.В. Тимошенко, направляючись до Москви для підписання договору, жодного разу не згоджувала це питання з Президентом України В.А. Ющенком. Про це він сам на всю Україну заявляв по радіо і телебаченню. Хоча це був дуже тяжкий час для України, коли Росія перемкнула газ до Європи, а всю провину свою перенесла на український уряд. Це по-перше.

По-друге, російська влада, як з боку Д.В. Медведєва, такі В.В. Путіна не хотіли й знати і спілкуватись з Президентом України В.А. Ющенком з-за його національні, патріотичні, а можливо й антикремлівські погляди.

І ось зараз, Ю.В. Тимошенко Ви звинувачуєте у перевищенні своїх прем'єрських повноважень, в тому числі й за легкові автомобілі, які нею були придбані для медичної швидкої допомоги.

Ю.В. Тимошенко під час своїх прем'єрських повноважень не допомагала фінансовими ресурсами парафіям Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського Патріархату, де Митрополит Адріан 16 років керував нею (з 1994-го по 2009-й роки). Адже необхідно нагадати, що протягом двох років з 2003-го по 2004-й духовенство і віруючі м. Дніпропетровська УПЦ КП на чолі з Митрополитом Адріаном постійно підтримували Ю.В. Тимошенко з В.А. Ющенком, які прибували до нашого міста з агітаційною місією перед виборами до Верховної Ради України. Ми не звертали уваги на реакцію старої влади, бо вірили, що ось-ось прийде нова влада, наша! А що ми отримали у підсумку? Зовсім нічого, у церковному розумінні слова. Чи то при губернаторі Ю.І.Єханурові, чи при В.В.Бондарі і т.д. і т.п., всі вони вислужувались перед Московським Патріархатом.

Адже, Дніпропетровщина є батьківщиною Ю.В.Тимошенко. Вона допомагала, але не багатьом парафіям Києва та інших міст. Про Богородську єпархію (Москва, Московська область та РФ) звідкіля ми теж звертались, як до неї, так і до В.А. Ющенка про вплив на російську владу не тиснути, а допомагати парафіям УПЦ Київського Патріархату в Російській Федерації, й мови не могло бути.

І все рівно ми не бажаємо Ю.В. Тимошенко помсти і зла, бо очевидно в цій сучасній українській державній системі вона по-іншому, й не змогла діяти серед «овець» і «вовків», щоб одним догодити, а інших рятувати.

Кажуть люди, що тиск на Ю.В. Тимошенко є політичним, щоб вона і її команда не змогли прийняти участь до Верховної Ради і у виборах в Президенти України.

Але, якщо по цим міркам і вимогам підходити до Ю.В. Тимошенко, то майбутнє покоління згадає цей час і поставить перед фактом дії сучасної влади, її помилки, свідомі і не свідомі, бо український народ бачить дуже багато, але терпить і мабуть, тимчасово, як це було в кінці 2004-го року.

Тому не рийте яму Юлі, щоб і Ви ж в неї не потрапили. В газеті «Українська правда» http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2011/08/8/6470031/ була надрукована стаття за назвою: «Выпустить нельзя посадить», яка була передрукована в Дніпропетровській газеті «Лица». У назві немає жодної коми. А це говорить про долю не простої людини, а про колишнього Прем'єр-міністра України Ю.В. Тимошенко. В цій статті, як ніде, проаналізовані дії Ю.В. Тимошенко з її оточенням, а також і сучасної влади теж зі своїм.

Ми бажаємо Вам, вельмишановний Родіоне Володимировичу мудрості Божої і обережного поводження зі своєю підсудною Ю.В. Тимошенко, щоб потім, коли вона чи її однопартійці прийдуть до влади, не розправилися з Вами і з Вашими однодумцями, бо склалась така практика владних і підвладних структур.

Ми не захищаємо Юлію Володимирівну, бо вона не була слухняним Прем'єром своєму Президенту В.А. Ющенку, як зараз склалися стосунки між В.Ф. Януковичем і М.Я. Азаровим, бо вона любила самостійно вирішувати всі українські проблеми, в тому числі й церковні, коли плату за газ і електропостачання вона знизила всім релігійним об'єднанням і трьом Українським Православним Церквам до рівня приватного сектору громадян України.

Нажаль, завдяки внутрішній війні В.А. Ющенка та Ю.В. Тимошенко, Україна після помаранчевої революції впала в очах європейців з високого щабля на самий нижчий, поглинаючи разом з собою весь український народ і його долю, надавши йому майбутні нещастя.

Так чому ж решта людей повинні страждати, коли ти, керівник держави не навчився керувати собою, а тим більше, країною, як говориться в пісні, яку співає священик Олег Скобля, що ти «багато дров наламав від земної суєти», а це значить, що не дрова ламав, а зламав душі чесних людей. І що найстрашніше, що свою провину ці люди не визнають, а переносять на невинних, як це зробив римський імператор Юлій Цезар у І-му столітті після Різдва Христового над першими християнами, спаливши все місто Рим.

Навіщо ж приховувати себе за українськими прапорами, коли життя людей не відповідає дійсності. І ще. Деякі державники дружать лише з «канонічною» Українською Православною Церквою (МП) та з Російською Православною Церквою Московського Патріархату, а коли опиняються в біді, тільки тоді вони взнають адреси архієреїв і духовенства УПЦ Київського Патріархату.

Під час свого володарювання в країні вони не рахуються з народом, а коли потрапляють в біду, то відразу ж захищаються голосом народу.

Тому, треба навчитися жити і керувати країною з Богом і по Божим Законам, а не по законам неправди, брехні і наклепів.

А коли сучасники судять Ю.В. Тимошенко за придбані для медичної швидкої допомоги легкові автомобілі, то майбутні покоління згадають інші приклади сучасних владоможців: за найдорожчий у світі вертоліт з великими бетонними майданами, і все це робиться без згоди українського народу, про домовленість продовження перебування у Криму російського флоту на 25 років, також без згоди народу, здешевлення російського газу на $100, а з українців здерли на 50% більше плати за газ, постійно лякаючи майбутньою цифрою 100% і т.д. І таких аналітичних прикладів можна навести безліч, бо тільки та людина не помиляється, яка нічого не робить корисного для країни, бо живе як трутень у великий бджолиній сім'ї.

А чому ж мовчали члени Партії регіонів в той час, коли Прем'єр-міністр України Ю.В.Тимошенко, лідер партії «Батьківщина» надавала собі незаслужені повноваження про закладання домовленостей про ГАЗ України з Росією? Бо як зараз, так і тоді проросійська сила Партії регіонів завжди підтримувала і підтримує всі російські ініціативи, хоч і йшли вони в протиріч з українською правдивістю.

Але ми дивуємось і мовчанці російської влади, в цей час, яка зуміла у Москві зламати вольовий характер Юлії Володимирівни, направивши її дії проти своєї країни і свого українського народу.

І все ж таки ми віримо й надіємось, що Ю.В.Тимошенко зробить з цього страждання позитивні висновки для себе, щоб над людьми не сміятись і не треба глузувати над ними, чи то над Президентом, чи то над Прем'єр-міністром, чи то над простим прибиральником, бо у кожної людини є своя доля і свої помилки. А хто не живе, той і не помиляється. Хоча у Юлії Володимирівни було щасливе життя: і матеріальне забезпечене дитинство, дівочі молоді роки за часи влади П.І.Лазаренка на Дніпропетровщині. Тоді як у сучасного Президента України В.Ф. Януковича мати померла через два роки після його народження, а батько пізніше, де він один залишився зі своєю долею, але зумів дати собі ради, освіту, отримати положення у суспільстві і стати Президентом України.

Але ми є не тільки християнами, а в першу чергу, православними, а це значить, що правдивими, богобоязненими і милосердними людьми один до одного, бо ми є єдиний український народ без різноманіття: чи ти народжений на заході України, чи на її сході.

Пам'ятаймо, що на нас дивиться весь світ, як демократичного, так і реакційного характеру, бо живемо в одному європейському просторі.

Тому, ми просимо Вас, вельмишановний Родіоне Володимировичу і Ваших вищих суддів, звільнити з під арешту екс -Прем'єр-міністра України Ю.В.Тимошенко, а вести з нею судову справу в діалозі і в цивілізованій формі, а не в жорсткому агресивному дусі, надіючись, що вона в найближчому часі буде на свободі в українській суверенній незалежній державі!

Від імені православних членів української діаспори в Москві і Московській області - АДРІАН

Митрополит Богородський (Москва, Московська область та регіони РФ)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайтhttp://www.eparhija.com.ua/ Skype: mitropolet

142406, г. Ногинск Московской области, Россия,

ул. Советской Конституции, 17.

тел. 8-(496)-515-83-56; моб. тел. 8-(926)-420-82-20;

Епархиальное управление и Свято-Троицкий храм 8-(1038-067)-746-77-03;

Митрополит Богородський Адріан, Конференція КЛГП, Київ, 2011 р.
Митрополит Богородський Адріан, Конференція КЛГП, Київ, 2011 р.
Митрополит Адріан під час служби, 2011р.
Митрополит Адріан під час служби, 2011р.
Митрополит Адріан під час служби, кропління водою
Митрополит Адріан під час служби, кропління водою

На світлинах: Митрополит Богородський Адріан (Москва і Московська область). Митрополит Богородський Адріан, Конференція КЛГП (Київ, 2011 р.). Митрополит Адріан під час служби, 2011р. Митрополит Адріан під час служби, кропління водою.

Від редакції:

Ми повністю підтримуємо звернення Митрополита Адріана на захист Юлії Тимошенко.

Ми також висловлюємо захоплення преосвященним владикою, який сам перебуваючи у непростій ситуації після рейдерського захоплення двох фого храмів у Дніпропетровську, знаходить сили просити за інших що потрапили у біду. Ось приклад справжнього християнського служіння і посвяти! З такими лідерами можна будувати і діаспору.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка