Феодор Георгійович Старина
Феодор Георгійович Старина

Вічна пам'ять

Прес-служба Московсько-Богородської єпархії УПЦ КП сповіщає, що ввечері 2-го березня 2013-го року відійшов у вічність рідний брат Митрополита Адріана ? Феодор Георгійович Старина.

У зв'язку з цим, духовенство, чернецтво і парафіяни єпархії висловлюють свої щирі співчуття Митрополиту Адріану з родиною, з приводу великої втрати рідної людини.

Треба сказати, що Федір Георгійович, будучи талановитим теслярем, виготовляв двері і вікна для Богоявленського собору м. Ногінська Московської області, для двоповерхових будинків Духовного училища та Недільної школи при Петропавлівському храмі м. Дніпропетровська, а також для Домового храму на честь святого великомученика і переможця Георгія.

Вічна пам'ять блаженнопочившому рабу Божому Феодору!

Від редакції:

Преосвященний Владико!

Прийміть від кожного члена редакції нашого сайту найщиріші слова співчуття і підтримки.

Головний редактор Василь Коломацький мав змогу телефонно спілкуватися із покійним. Пан Василь відзначає доброту покійного, його простоту у спілкуванні і його любов до Церкви. Відчувалось, що у житті він був щирим смиренним християнином і добрим українцем. Українська громада у Росії матиме зримий образ його праці на теренах Росії, оскільки покійний доклав рук до відродження Богоявленського собору у Ногінську - символу українського Православ'я, а також символу нескореності українського духу.

Передрук: Офіційний сайт Митрополита Адріана http://www.eparhija.com.ua/index.php?newsid=288

Богоявленський Собор
Богоявленський Собор

На світлинах: Феодор Георгійович Старина. Богоявленський Собор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка