Митрополит Московський і Богородський Адріан, Ногінськ

Многая літа, Владико!

Редакція «Кобзи» разом з читачами сайту вітає Митрополита Адріана з днем народження.

Дорогий Владико!

Ви є надією української даспори, як духовний керівник і духовний окормлювач всіх українців, що мешкають у Росії.

Ви є організатором церковного руху українців Росії, творцем Богородської єпархії, захисником Богоявленського собору, Свято-Троїцької парфії від нападників на нашу Церкву.

В ОУР-УКР Ви завжди були миротворцем, намагаючись з’єднати, здавалося б нез’єднанне – усі фракції, табори і особистості – у єдине ціле, з’єднане любов’ю до України.

Якщо говорити про діяльність в пресі, Ви є пломінним публіцистом, проповідником слова Христового, а також захисником покривджених християн. В своїх статтях Ви нагадуєте нам, що боротьба сил Добра і зла не завершилася, і місцем боротьби є серце кожного християнина. Лише Ви один у діаспорі ведете проповідь такого етичного змісту і такого етичного почуття. Ніхто з журналістів діаспори не піднявся до Вашого рівня духовного мислителя.

Коли Ви прилетіли у Торонто на Світовий конгрес українців, я зустрів Вас в аеропорту Пірсон і при зустрічі спитав, чи Ви не боїтеся бути у незнайомій країні. Вашу відповідь я запамятав: «Боятися потрібно тільки Бога».

Дорогий Влодико, як було б добре, якщо у нашому русі всі керіники взяли б у серце ось це гасло «Боятися потрібно тільки Бога». А якщо б і у всій Росії? Чи впізнали б ми країну? Чи була б війна і кров, ненависть і розбрат?

Дозвольте побажати Вам доброго здоровя, довгих років, наповнених натхненною жертовною працею, нових творчих здобутків на ниві нашої преси. Нехай українські парафії у Ногінську вільно живуть і несуть слово Боже до християн! До всіх братів – українців і росіян!

Многая літа! Многая літа! Многая літа!

В.К.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

На світлинах: Митрополит Московський і Богородський Адріан, Ногінськ. Митрополит Адріан. Мадрид. Під час зборів СКУ. Митрополит Адріан. Іспанія. Під час зборів СКУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка