Документи

Заявление сторонников мира против Партии Войны в российском руководстве

Поток тревожной информации о возможном вторжении России в Украину усиливается. Появляются сообщения об интенсивной вербовке наемников в России и переброске топлива и военной техники на территорию Донецкой и Луганской областей Украины. В ответ интенсивно вооружается Украина, НАТО направляет дополнительные силы в Восточную Европу. Напряжение не спадает, а напротив – только нарастает.

Заява, відкрита для підписання онлайн усіма бажаючими, кому небайдужа доля України

Ми, представники незалежних експертних кіл та інтелектуальних спільнот України, вважаємо за необхідне висловитися стосовно внутрішньополітичної ситуації, що складається навколо кримінального переслідування Петра Порошенка. Не перебираючи на себе права на надання юридичної чи моральної оцінки, водночас вважаємо за абсолютно необхідне звернути увагу політичних еліт та широких верств громадськості на стратегічний аспект цієї справи.

Регіональна громадська організація «Українці Москви» надає допомогу всім бажаючим отримати Посвідчення закордонного українця

 

До членів українських організацій Росії,

українців Росії,

громадян Росії, пов’язаних з Україною,

і яким цікава Україна

Правовий центр Регіональної громадської організації «Українці Москви» продовжує надавати максимальну допомогу громадянам Росії в отриманні статусу закордонного українця і Посвідчення закордонного українця (ПЗУ).

Истории иерархов украинской церкви, завербованных НКГБ СССР

Радио Свобода продолжает публикацию документов из открывшихся после украинской "Революции достоинства" архивов Службы безопасности Украины (другие материалы об этом можно прочесть, например, здесьздесь или здесь).

В декабре 2017 года российский историк Андрей Берман опубликовал архивный документ 2-го управления НКГБ СССР, в котором рассказывалось о планах чекистов "подобрать кандидатов" для отправки на Поместный собор РПЦ 1945 года. Этот собор стал первым после знаменитой "встречи Сталина со священниками" и фактической легализации советскими властями Московского патриархата и последним перед окончательной ликвидацией в качестве отдельной структуры Обновленческой церкви, созданной большевиками в 1922 году. В конце документа предписывалось: "Всем агентам из числа епископов, участников предсоборного ноябрьского совещания, по прибытии в Москву, связаться с работниками 5 Отдела 2 Управления НКГБ СССР". Новые сведения о том, как духовенство сотрудничало с Лубянкой (или саботировало это сотрудничество, что тоже случалось), можно найти в докладной записке из архива СБУ в Киеве (архивный шифр – ОГА СБУ ф.16, оп.1, д.562, л.141-152), копию которой предоставил Радио Свобода исследователь украинских архивов Константин Богуславский.

4-й енергоблок Чорнобильської АЕСВін відмічений Указом Президента України № 623/2009 «Про відзначення державними нагородами України громадян іноземних держав»

За вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, популяризацію її історичної спадщини і сучасних досягнень та з нагоди 18-ї річниці незалежності України постановляю:

Майдан Незалежності«Українським виданням за кордоном – державну підтримку

Учасники Днів діаспори в Україні звернулись із проханням до Президента, Прем’єр-міністра України та голови бюджетного комітету Верхової Ради України передбачити державне фінансування на 2009 рік для українських друкованих й електронних засобів масової інформації за кордоном.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО Про відзначення 350-річчя перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві

7 липня - козацькі загони на чолі з Іваном Виговським  

розбили московське військо під Конотопом (1659)

Календар Культурного центру України в Москві 

http://ukrcenter.org

Президент України Віктор ЮщенкоПро розвиток зв'язків з українцями, які проживають за межами України, щодо збереження, захисту та популяризації культурних надбань українства у світовому цивілізаційному просторі

З метою забезпечення збереження, захисту та популяризації культурних надбань українців, які в різні часи внаслідок різних обставин опинилися за межами України, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі, сприяння консолідації української нації, на підтримку пропозицій Національної ради з питань культури і духовності постановляю:

Гетьман  Українського козацтва Віктор ЮщенкоМатеріали засідання Міжнародної конференції з обговорення проекту Закону України

10 вересня 2007 року у м. Києві на Майдані Незалежності у будинку профспілок Радою Українського козацтва, консультативно-дорадчим органом при Президентові України, було проведено засідання Міжнародної конференції з обговорення проекту Закону України "Про Українське козацтво".

За заслугиПро відзначення державними нагородами України громадян іноземних держав

За вагомий особистий внесок у зміцнення авторитету України у світі, популяризацію її історичних і сучасних надбань та з нагоди 16-ї річниці незалежності України постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

КОЛЯНЧУКА Александра – заступника голови Південно-східного наукового інституту, члена Головної управи Об’єднання українців у Польщі, громадянина Республіки Польща

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка