Національний університет «Острозька академія» запрошує взяти участь у VIIІ Міжнародній науковій конференції «Українська діаспора: проблеми дослідження», що відбудеться 21-22 травня 2020 року

За повiдомленням координаторiв Науково-дослідного центру «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара», що працює в унiверситетi,  робота конференції планується за такими напрямами:

 • Еміграція як історичне, соціокультурне та демографічне явище;
 • Актуальні питання наукового дослідження української еміграції та діаспори;
 • Суспільно-громадське життя в діаспорі;
 • Культурні, мистецькі та літературні здобутки закордонних українців;
 • Розвиток науки та освіти в діаспорі;
 • Видатні українці за межами України;
 • Архівна та бібліотечна діаспоріана в Україні та за кордоном;
 • Видавнича діяльність та українська періодика поза батьківщиною;
 • Напрями та перспективи співпраці між закордонним українством та Україною;
 • Міжнародна діяльність закордонного українства;
 • Трудова міграція з України.

Організатори зазначають, що що робочими мовами конференції є українська, англійська, французька, німецька, польська.

Оргвнесок за участь у конференції становить 200 українських гривень (включає підготовку та друк роздаткових матеріалів, програми конференції тощо). Проїзд, проживання та харчування учасників конференції за власний рахунок або за кошти сторони, що відряджає.

Бажаючих взяти участь у конференції просять до 15 квiтня 2020 року надіслати заявку для участі на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Місце проведення конференції: 35800 Україна, Рівненська обл., м. Острог,  вул. Семінарська, 2, Національний університет «Острозька академія».

Зразок заявки: Zayavka.docx

Інститут досліджень української діаспори діє як структурний підрозділ Національного університету «Острозька академія» з січня 2002 року. У 2017 р. Інститут було перейменовано на Науково-дослідний центр «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара». Метою діяльності Інституту є вивчення життя, діяльності, творчого й наукового доробку українців, які проживають поза межами рідного краю, а також розширення й поглиблення наукових та культурних зв’язків із українською громадськістю поза межами України.

У роботі минулої VII Міжнародної наукової конференції, яка відбулася 27-28 вересня 2016 року, взяв участь відповідальний секретар Українського Конгресу Росії (УКР) Віктор Гіржов. З тезами доповідей цієї конференції можна ознайомитись тут.

Джерело

Додатково: Інтерв’ю для «Кобзи» директора Інституту дослідження української діаспори Національного університету «Острозька академія» Алли Атаманенко.

На світлинах: Приміщення наукової бібліотеки Острозької академії. Головний корпус вишу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка