Всеукраїнський телерадіоканал «Ера»Як ми готували телепередачу для України

День 24 листопада видався спортивним для столиці Республіки Татарстан, але особливим він став для українців цього древнього міста: до Казані завітав київський футбольний клуб «Динамо», який мав зіграти зустрічний матч з місцевим клубом «Рубін».

За кілька днів до цього візиту, до Володимира Миколайовича Любченка, голови української Національно-Культурної автономії міста, подзвонили журналісти з українського телеканалу «Ера». Вони виразили бажання приїхати до української діаспори у гості та показати всій країні, у популярній ранковій телепередачі «Доброго ранку Україно», як живеться місцевим українцям.

Українців у Казані живе немало та завітати до «української хати»,( як серед «своїх» її називає Володимир Миколайович, тобто до українського осередку у будинку Асамблеї народів Татарстану) хотіло багато людей, але всіх розмістити стало важко фізично.

Зйомки телепрограми видались першим подібним досвідом для багатьох присутніх.

Серед присутніх були ветерани української діаспори, між якими особливо колоритно виглядала сім’я Пеньковських - Анатолій та Олеся. Пан Анатолій, висококваліфікований спеціаліст у сфері фармакології, розважав київських гостей своїми неперевершеними віршами на українській мові, як гумористичними, так і досить серйозними.

Прийшло й багато молоді, ось наприклад сестрички Яна та Тетяна Мозгові, які переїхали до Казані зовсім недавно, але вже активно включились в життя нашої діаспорної громадської організації. «Молодь в нас особлива, - каже Володимир Любченко, - вона свідома, відчуває свою приналежність до українського народу. І це нас, старше покоління, справді радує».

Ви скажете, а яке українське свято обходиться без музик? Талантів в українців завжди вистачало, і не має значення куди нас занесе. Наш Володимир Миколайович (тезка голови НКАУ),завжди дорогий гість на всіх заходах громади - він неперевершений акордеоніст, знавець українських народних пісень.

За фахом, за родом діяльності, ми, українці діаспори, дуже різні. У кожної окремої людини свій життєвий шлях, але єднає нас всіх любов до України.

Спортивна подія стала гарним приводом для українців Казані зібратись, поспілкуватись, стати ще ближчими. До речі матч закінчився з рахунком 0: 0…

Що з цього вийшло, ви можете дізнатися, подивившись архів телевізійної передачі - http://tvline.biz/ru/tv/?id=8505461&act=tvp&channel=ut1 (це сюжет передачі "Доброго ранку, Україна" (випуски о 7.40 ранку за 26-27 листопада).

Клавдія ТАТАР,

заступник голови української Національно-Культурної автономії міста Казань.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анатолій та Олеся Пеньковські

Клавдія Татар, Анатолій Пеньковський, Світлана (українська бізнес-леді )

Сестри  Яна та Тетяна Мозгові  і Володимир Любченко

Аккордеоніст Володимир Миколайович та Світлана

На світлинах: Всеукраїнський телерадіоканал «Ера». Анатолій та Олеся Пеньковські. Клавдія Татар, Анатолій Пеньковський, Світлана (українська бізнес-леді). Сестри Яна та Тетяна Мозгові і Володимир Любченко. Акордеоніст Володимир Миколайович та Світлана.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка