Синя блакить у вікнах Томська

Як кореспондент "Високого Валу" почав свої мандри по Сибіру 

Кореспондент "Високого Валу", спецкор "Сіверщини" і "Білої хати" Олександр Волощук продовжив свою мандрівку автостопом теренами Росії. Він побував в Томській області.

Наразі мандрівник ознайомився з дерев’яною архітектурою Томська. Він там мав задоволення спостерігати вечірній туман над річкою Томь, зустрітися з українцями Томська.

Перед своїм приїздом до міста Олександр Волощук телефонував голові Томської регіональної громадської організації «Центр української культури «Джерело» Мирославі Філіповій. Він сказав їй, що приїжджає на запрошення Чернігівського земляцтва і чув, що в Томську є обласне українське товариство і хотів би теж зустрітися.

В Будинку національностей міста Томська на зустріч з гостем з Чернігівщини зібралися активісти Томської регіональної громадської організації «Центр української культури «Джерело» заступник голови товариства Антоніна Макаревич (Ясько), Михайло Худобець, Петро Байдала; всього на зустрічі було близько 20 осіб. Томські українці зібрали на дорогу пану Олександру Волощуку якісь фінанси. Та добре пригостили гостя з батьківщини і побажали йому доброї вдачі та щасливого путі по безкрайнім теренам Росії.

http://val.ua/culture/Culture/192264.html

Олександр Волощук біля пам'ятника жертвам політичних репресій в м. Тайга Кемеровської області разом з місцевим істориком, вчителем історії однієї з шкіл міста, членом "Меморіалу" Мариною Аркадіївною Глухих (в дитинстві жила в Бахмачі на Чернігівщині).

Зустріч в Будинку національностей з українцями Томська Антоніною Макаревич, Михайлом Худобцем, Петром Байдалою.

Вечірній туман над річкою Кією, м. Маріїнськ Кемеровської області.

На світлинах: Синя блакить у вікнах Томська. Олександр Волощук біля пам'ятника жертвам політичних репресій в м. Тайга Кемеровської області разом з місцевим істориком, вчителем історії однієї з шкіл міста, членом "Меморіалу" Мариною Аркадіївною Глухих (в дитинстві жила в Бахмачі на Чернігівщині). Зустріч в Будинку національностей з українцями Томська Антоніною Макаревич, Михайлом Худобцем, Петром Байдалою. Вечірній туман над річкою Кією, м. Маріїнськ Кемеровської області.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка