Президент України Петро Порошенко

Голодомор є проявом багатовікової гібридної війни, яку Росія веде проти України.

Про це 28 листопада у день вшанування пам'яті жертв голодоморів заявивпрезидент Петро Порошенко.

"Голодомор це ніщо інше як прояв багатовікової гібридної війни, яку Росія веде проти України", - заявив він.

"(В останню суботу листопада) ми традиційно запалюємо свічки в пам'ять жертв Голодомору. Молимось за багатомільйонний небесний легіон українського люду. Світлі душі невинно убієнних українців тут, незримо поруч з нами", - додав президент.

Як повідомилиу прес-службі глави держави, у суботу президент разом з дружиною на Михайлівській площі у Києві вшанували пам'ять жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 рр. в Україні.

Як відомо, 28 листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморіву зв'язку з 82-ми роковинами Голодомору 1932-33 років.

О 15:00 біля Національного музею "Меморіал жертв голодомору" пройдуть панахида та жалобні заходи, присвячені цій даті, в яких візьме участь президент України Петро Порошенко, перші особи держави, духовенство. О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після неї почнеться всеукраїнська акція "Запали свічку!".

http://www.pravda.com.ua/news/2015/11/28/7090518/

 

На світлинах: Президент України Петро Порошенко. Президент Порошенко із дружиною коло Меморіалу жертвам Голодомору. Відзначення Голодомору у Києві. Ліворуч - Віктор Гіржов. Праворуч - Михайло Ратушний.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка