Голова Центру української культури Горлиця ім. Анатолія Криля Тетяна Володимирівна Ткаченко на святі в Уссурійську. Неформальний погляд місцевого українця

Супровідний лист в редакцію сайту: Отримав отакого листа від нашого земляка й свого однокурсника, історика за освітою, а нині журналіста за фахом, та краєзнавця за покликанням Андрія Коваленка з його враженнями про Сорочинський ярмарок, який відбувся в Уссурійську. Я був там і теж не сподівався, що все пройде так, на досить пристойному рівні, було дуже багато людей. Я думав все буде набагато скромніше. Та й самі уссурійці відгукувалися із захопленням – кажуть, що нічого подібного у них ніколи не було! Додаю також світлини, які надіслав Андрій Коваленко. До речі, він, здається Ваш земляк – з Донецьку чи Донеччини, закінчував Донецький університет. Ви могли б із ним списатися.

З повагою

В’ячеслав Чорномаз,

заступник голови Центру української культури „Горлиця” ім. Анатолія Криля.

Враження журналіста про український фестиваль в Уссурійську

Хочу поділитися своїми враженнями від фестивалю. Концерт в "Горизонті" був прекрасний. Видно високий рівень виконавців і відчувалося завзяття, з яким всі вони виступали. Велике спасибі за принесене задоволення. Уссурійці були в захопленні. Тепер по приводу Сорочинського ярмарку. Що стосується виступу колективів, то тут все бездоганно.

В цілому все вийшло добре. Я давно мріяв, щоб український фестиваль такого масштабу пройшов в Уссурійську. Моя мрія збулася. Все вийшло.

Думаю, що всім учасникам теж сподобалося. Думаю, що перший млинець з Сорочинським ярмарком не вийшов комом чи грудкою. В цілому все нормально. Мені приємно, що день міста Уссурійська пройшов під знаком України.

Андрій КОВАЛЕНКО.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Генеральний консул України у Владивостоку Олександр Петрович Данильченко виступає на відкритті ІІІ-го Приморського крайового фестивалю української культури в Уссурійську.

Українці Владивостоку беруть участь у святковому параді вулицями Уссурійська.

Виступає хор «Чиста криниця» з міста Спаська-Дальнього.

Чжурчженьська кам'яна черепаха в Уссурійську

На світлинах: Голова Центру української культури Горлиця ім. Анатолія Криля Тетяна Володимирівна Ткаченко на святі в Уссурійську. Генеральний консул України у Владивостоку Олександр Петрович Данильченко виступає на відкритті ІІІ-го Приморського крайового фестивалю української культури в Уссурійську. Українці Владивостоку беруть участь у святковому параді вулицями Уссурійська. Виступає хор «Чиста криниця» з міста Спаська-Дальнього. Чжурчженьська кам'яна черепаха в Уссурійську.

Від редакції: Свого часу (в 1978-1985 роках) я жив і служив в далекосхідних містах Уссурійську і Хабаровську. Отримав від організаторів «Сорочинського ярмарку» в Уссурійську багато фотографій.

І виникли питання до організаторів свята: чому учасників українського фестивалю «загнали» в міський парк, а фестивальна сцена була збудована прямо напроти великої чжурчженьської черепахи? При мені на цю черепаху залазили діти (а іноді і дорослі). Чжурчженьська черепаха в Уссурійську – то пам'ятник старовини, далекого середньовіччя. Ця кам'яна статуя черепахи втілює довговічність (вони встановлювалися на могилах осіб імператорського прізвища Чжурчженьської держави XII-го сторіччя). Але при чому ця історична черепаха і сучасні українці «Зеленого клину»? Здається це моє питання стосується управління культури міста Уссурійська.

Хоча за все інше нам треба лише щиро подякувати уссурійським можновладцям. І персонально першим особам - голові міського округу Уссурійська Сергію Рудиці і голові міської Думи Миколі Рудю. Свято людям сподобалося!

Андрій Бондаренко,

головний редактор сайту «Кобза - Українці Росії»


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка