Український  Різдвяний фестиваль «Щедрий вечір» у  Владивостоці

Яскравими костюмами, веселими українськими піснями та запальними танцями запам’ятається жителям і гостям Владивостоку гала-концерт  Далекосхідного Різдвяного фестивалю «Щедрий вечір», що відбувся 11 січня в Палаці культури залізничників. У концерті знайшлося місце не тільки для народних пісень і танців.  В данину святу Різдва прозвучали і духовні піснеспіви, а маленьких гостей вчили робити своїми руками святкові сувеніри.

«Традиции встречи Рождества Христова с песнями, плясаниями, с колядованием  –  это очень хорошая, добрая народная традиция, законодателями которой, я думаю, без преувеличения является украинский народ»,  – з такими словами звернувся до учасників фестивалю Єпископ Уссурійський, вікарій Владисвостокської єпархії  Іннокентій.

Український «Щедрий вечір» за ініціативи Приморського центру української культури імені Анатолія Кріля «Горлиця» провели вже 14-ий раз і  знов, як і в попередні роки, з повним аншлагом. Цього року на  фестивалі показали свої таланти  біля 300 учасників аматорських колективів не тільки з Владивостоку, але й з Находки, Фокіно, Лісозаводська, Хороля, Вольно-Надєждінського, Тавричанки та інших міст і сіл.

Одна з них, школярка з Владивостоку Настя Вигніч, якій дісталося найбільше оплесків за проникливе виконання різдвяних пісень, розповіла телеканалу «Вести Приморья» що у неї багато родичів з України, а українських пісень навчив її тато.

«В Приморье много переселенцев с Украины. Народная культура – то, что напоминает о малой родине. Но привлекает людей не только это. А ещё и сама атмосфера вечера – в лучших украинских традициях весёлого и гостеприимного празника. Это – праздник,  который объединил  всех», - підсумовує в репортажі зі свята «Ласкаво просимо!» телебачення міста Владивостоку.

Олександр Гвоздик

Відео з гала-концерту «Щедрий вечір» від В’ячеслава Чорномаза: https://www.facebook.com/100001607678597/videos/2854165347980360/

На світлинах:

1. Різдвяний фестиваль «Щедрий вечір».  Владивосток, 11 січня 2020 р.

2. У фойє Палацу культури гостей гала-концерту зустрічав вокальний колектив «Берегиня»

3 . Гала-концерт. Співають Оксана та Ліза Завгородні (м.Лісозаводськ)

4. Зал розчулило виконання різдвяних пісень Настею Вигніч

5. Фінал гала-концерту фестивалю «Щедрий вечір»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка