Запрошуємо всіх небайдужих українців на жалобні заходи в урочищі Сандармох, присвячені вшануванню пам'яті жертв політичних репресій

Шановні колеги, дорогі землякі! Щороку, 5 серпня в урочищі Сандармох ( Медвежегорський район, Карелія), громадські  організації і Уряд Карелії проводить жалобні заходи присвячені вшануванню пам'яті жертв політичних репресій..

На протязі 2004 - 2005 років наше товариство, на пожертви людей усього світу, побудували Пам'ятник Козацький Хрест "Убієнним синам України" і 5 серпня 2005 року відбулося його офіційне відкриття. На цю подію приїхало багато гостей, делегація з України. Біля Пам'ятника  провели мітинг, була відслужена панахида.

Так склались обставини, що цього року з України представників не буде і мені гірко і прикро, що біля такого величного Пам'ятника в цей день буде тільки невеличкий гурт українців Карелії...(на протязі останніх 7 років на цей захід приїжджала делегації з України в складі 30 - 40 осіб).

До цієї дати вийшло друге доповнене видання книжки "Сандармох. Убієнним синам України". Передмову написав Президент України пан Віктор Ющенко.

Запрошуємо всіх, хто має можливість прийняти участь у цьому заході.

Лариса СКРИПНИКОВА,

голова КРГТ УК  "Калина"

Карельське  республіканське громадське товариство "Товариство української культури "Калина"

Карельская республиканская общественная организация "Общество украинской культуры "Калина"

185035, Россия, Республика Карелия, г. Петрозаводск, пр. Лесной, 27,кв.1. : /8142/ 75-75-45.

25.0.7.06

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка