У  Петрозаводську відбувся міжнаціональний літературно-музичний вечір «Мова-душа народу»

«Як світлу Вітчизну любіть! /Як рідні поля та діброви,/ Як чистого неба блакить!» - такими словами відкрився цей захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови, і який   щорічно проводиться товариством української культури «Калина».

Після цього на сцену був запрошений уродженець  України,  соліст  музичного театру В’ячеслав Хавренко. Він прочитав вірші Т. Г. Шевченка і виконав українську пісню «Чорнії брови, карії очі».

Під час вечора звучали рідною мовою  вірші та  пісні різних народів, які проживають на теренах  міста Петрозаводська: українською ( вокальний ансамбль «Сімнадцяте літо»),  молдовською  ( Єфросинія Гратті), білорусmкою  (вокальний дует «Добреники»), карело-фінською (Олександра Соловйова), польською (Юлія Онькина) та ін.

Вперше на сцені великого залу виступила театральна студія «Паросток» - підрозділу громадської організації «Юніорський Союз «Дорога». На захід завітали також студенти педагогічного коледжу, з якими у Товариства української культури дружні та теплі стосунки, а також ведучі спеціалісти Міністерства національної та регіональної політики Республіки Карелія.

Світлана Рукавишнікова


На світлинах:

Світлана Рукавишнікова
В’ячеслав Хавренко
Вокальний ансамбль «Сімнадцяте літо»
Учасники літературно-музичного вечора «Мова – душа народу»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка