Відійшов у вічність відомий нижньогородський активіст Анатолій Добродій

Від Нижньогородської регіональної громадської організації «Криниця» 7 липня 2020 року  надійшла сумна звістка – одійшов у вічність відомий громадський активіст  Анатолій Добродій.

«Шановні колеги, дорогі друзі!

Ми втратили видатного земляка, громадського  активіста, натхненного організатора творчої роботи української громади Нижнього Новгорода, талановитого співака  Анатолія Олександровича Добродія. Він був одним із перших керівників української громади в Нижньому Новгороді товариства «Криниця».

Анатолій Добродій творча, багатогранна, щира людина, віддана благородній справі збереження та розвитку української національної культури в Росії. Велика любов до української пісні, українського слова надихнула Анатолія Олександровича до створення самодіяльного гуртка української пісні, який згодом перетворився у вокальний ансамбль «Калинове гроно» чудовий співочий гурт з любою українському серцю назвою.

Свою творчу майстерність як соліст ансамблю «Калинове гроно» і тріо «Славутич», Анатолій Добродій демонстрував на сценах Нижнього Новгорода, Москви, Києва, Казані та інших міст, неоднорпзово отримував звання лауреата всеросійських конкурсів.

Українська громада Нижнього Новгорода висловлює щирі співчуття рідним та близьким Анатолія Добродія. Світла йому Пам’ять і Царство Небесне.

Олександр Криницький – голова НРГОУК «Криниця»,

Любов Волдирєва – керівник ансамблю «Калинове гроно»,

Олексій Пушкарьов – концертмейстер ансамблю «Калинове гроно».

Українські  організації Росії приєднують свої співчуття у зв’язку з відходом у вічність Анатолія Добродія. Тепер його душа співає українські пісні. Своїми земними справами Анатолій підтверджував своє прізвище, робив добро для українців, для України.

Геніальний Кобзар і великий пророк Тарас Шевченко писав «…наша дума, наша пісня не вмре, не загине, ось де люди наша слава, слава України!". Слова поета підтверджені життям, його заповіти не забуті народом. Українську пісню знають і люблять у Нижньому Новгороді. Першим керівником товариства «Криниця» був заслужений діяч мистецтв Російської Федерації, професор Нижньогородської консерваторії Віктор Голубничий (1994-1997 рр.). Естафету прийняв Анатолій Добродій (1998-2004 рр.)

Об’єднана пресслужба українських організацій Росії

На світлинах: Світлої пам’яті Анатолій Добродій. Активісти української автономії Нижнього Новгорода: Анатолій Добродій, Любов Волдирєва, Олександр Криницький. На сцені – ансамбль «Калинове гроно» (третій ліворуч Анатолій Добродій).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка