Професор Василь БабенкоЗаклик Василя Бабенка до колег направляти свої звернення на ім’я Президента Росії з вимогами припинити «бєспрєдєл» по відношенню до українських активістів

Дорогі брати і сестри! Минуло 20 днів з дня смерті б.п. Володимира Сенишина.

Від руки злодія загинув українець, наш колега, наш однодумець. Без батька залишились діти, коханого чоловіка втратила дружина. І прикро те, що ми поставилися до цього байдуже, - ця смерть дорогої нам людини мала викликати в нас хвилю обурення, гнів.

Ми вже маємо цілу низку випадків насильницької смерті активістів українського руху в Росії – всі ми добре бачимо їхню невипадковість. Немає ніякої гарантії, що це – останній випадок вбивства нашого брата; невідомо, хто ще загине від руки злодія, це може бути кожен із нас.

Тому ми не повинні мовчати, ми маємо у повний голос заявити про своє право на життя. Звертаюсь до Вас з проханням направляти свої звернення на ім’я Президента Росії з вимогами припинити цей «бєспрєдєл», гарантувати нам життя.

На світлині: професор Василь Бабенко.

Ваш Василь БАБЕНКО.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

19.01.07

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка